Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) veya XRP bu haftanın sonunda roket gibi fırlayabilir mi? Kripto para piyasasının hızlı büyümesi yavaşladı ve ilk 10 koinin çoğu yan trendde yer alıyor. Tek istisna, oranı geçen gün % 0.72 azalan Binance Coin (BNB).

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) veya XRP bu haftanın sonunda roket gibi fırlayabilir mi? Kripto para piyasasının hızlı büyümesi yavaşladı ve ilk 10 koinin çoğu yan trendde yer alıyor. Tek istisna, oranı geçen gün % 0.72 azalan Binance Coin (BNB).BTC / USD

Bitcoin (BTC) yeşil bölgede bulunmasına rağmen, büyümesi diğer altcoinlere göre çok daha zayıf olmuştur. Önde gelen kripto oranı geçen gün sadece % 0.75 arttı.


4 saatlik zaman diliminde, 9,178 $ seviyesinden düzelttikten sonra, anlık destek 9,000 $ 'dır. Ana senaryo 9.428 $ 'a kadar büyümeye devam ediyor. Bunu yapmak için alıcıların 9,178 $ 'ı geçmesi gerekiyor.

Mevcut büyümeyi iptal edebilecek kritik seviye 8.800 $ - 8.900 $ 'dır. Şu anda endikasyonlar, hem MACD göstergesi hem de işlem hacmi endeksi pozitif dinamikler gösterdiğinden çoğunlukla büyümeye devam ediyor.

Bitcoin, yazım sırasında 9,164 $ 'dan işlem görüyor.

ETH / USD

Ethereum (ETH) koinlerin çoğunun önünde. Son 24 saatte fiyatı neredeyse % 3 arttı.


Teknik açıdan, Ethereum (ETH) henüz yerel zirvesine ulaşmadı. Göreceli Güç Endeksi göstergesi aşırı alım bölgesine yaklaşıyor. Ayrıca, mevcut fiyat artışına, pozitif bir işaret olan artan ticaret hacmi eşlik ediyor. Bu durumda, önümüzdeki birkaç gün içinde 240-242 $ aralığında en yakın direnci geçmesi muhtemeldir.

Ethereum yazım sırasında 239.45 $ 'dan işlem görüyor.

XRP / USD

XRP birikim aşamasından ayrıldı ve yükseliş dalgasına devam etmek üzere. Koinin fiatıı geçen gün % 1,90 arttı.


XRP, Bollinger Band göstergesinin ana hattında destek buldu. Artış şansı yüksek alım satım hacmi ile de desteklenmekte.. Yatırımcılar, mevcut haftanın sonunda en yakın direnç seviyesini 0,25 dolar seviyesinden geçmeyi bekleyebilirler.

 XRP yazının yazıldığı sırada 0.2457 $ 'dan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ