Kripto piyasası düzeltme dalgasına devam ediyor. Bitcoin (BTC) ve ilk 10 listeden diğer altcoinler kırmızı bölgede bulunmaya devam ediyor.

Kripto piyasası düzeltme dalgasına devam ediyor. Bitcoin (BTC) ve ilk 10 listeden diğer altcoinler kırmızı bölgede bulunmaya devam ediyor. Bitcoin SV (BSV) ana kaybeden olmaya devam ediyor ve son gün boyunca % 10'dan fazla düşüş yaşadı.


BTC / USD

Bitcoin (BTC) 10.000 doların üzerine çıkamadı ve yerel tabanı güncelleyerek 9.600 doların bile altına düştü. Ana kripto oranı geçen gün % 2.69 oranında düştü.

Bununla birlikte, Bitcoin (BTC) mevcut alandan geri dönecektir, çünkü mevcut düzeltme 11.000 dolara geçmeden önce sadece bir duraklamadır.


Dahası, MA 50 günlük grafikte MA 200'ü geçmek üzereyken golden cross gerçekleşmek üzere. Şu anda, 9.000 doların altında derin bir düzeltme için herhangi bir önkoşul bulunmamaktadır.

Bitcoin, yazının yazıldığı sırada 9.680 $'dan işlem görüyor.

ETH / USD

Ethereum (ETH), Bitcoin'den (BTC) çok daha büyük bir fiyat kaybıyla karşı karşıya. En popüler ikinci kripto para biriminin fiyatı bir önceki güne göre % 5'ten fazla düştü.


Ethereum (ETH) düzeltme süresini bitirmiş ve daha önce ulaşılan direnç seviyelerini güncellemeye hazır olabilir. Aşırı alım alanından çıkan RSI göstergesi tarafından onaylanmış durumda. Buna ek olarak, satıcıların işlem hacmi düşüyor ve bu da oranı düşürmek için zayıf olduklarını gösteriyor. Bu durumda, Şubat ayı sonuna kadar 300 dolarlık kritik noktaya ulaşılmalıdır.

Ethereum, yazının yazıldığı sırada 250 dolardan işlem görüyor.

XRP / USD

XRP tamamen farklı fiyat dinamikleri gösteriyor. Kripto para biriminin fiyatı, Bitcoin (BTC) ve Ethereum'a (ETH) kıyasla en fazla kaybeden oldu.


XRP uzun boğa koşusunu bitiriyor ve daha derin bir düzeltme ile karşı karşıya. MACD göstergesinin mavi çizgisi, düşüş eğilimlerini doğrulayan kırmızı olanı geçti. Bu bağlamda, elde edilebilecek en yakın destek, ticaret hacminin çoğunun yoğunlaştığı 0.23 - 0.25 $ arasındaki sarı aralık bölgesidir.

 XRP yazının yazıldığı sırada 0.2722 $ 'dan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ