13 Şubat, kripto para piyasası için hafif bir düzeltme ile başladı. Bitcoin (BTC) 10.500 $ 'ı tekrar test etmeye çalıştıktan sonra, büyük satışlar ilk 10 koinin çoğunu önceki seviyelerine çekmeye başladı.

13 Şubat, kripto para piyasası için hafif bir düzeltme ile başladı. Bitcoin (BTC) 10.500 $ 'ı tekrar test etmeye çalıştıktan sonra, büyük satışlar ilk 10 koinin çoğunu önceki seviyelerine çekmeye başladı.


BTC / USD

Bitcoin (BTC) ikinci kez 10.500 doların üzerinde kalmaya çalıştı; ancak, satıcılar bu düzeyde çok güçlü durumda. Sırasıyla, ana kripto fiyatını birkaç saat içinde neredeyse 10.000 dolara kadar düzeltmeyi başardılar.

Teknik açıdan bakıldığında, yükseliş eğilimi henüz kırılmadığından kritik bir şey olmadı. En yakın fiyat tahminine gelince, Bitcoin (BTC) yükselmeden önce 10.000 ila 10.150 dolar arasındaki sarı aralıkta birleşebilir.

Ayılar 10.000 doların altında kalırsa, yükseliş senaryosu iptal edilir.

Bitcoin, yazının yazıldığı sırada 10,105 $ seviyesinde işlem görüyor.

ETH / USD

Ana altcoin, Bitcoin (BTC) düşüşünü neredeyse tamamen ihmal etti. Dahası, Ethereum'un (ETH) fiyatı son gün neredeyse % 2 arttı.

Ethereum (ETH), Bitcoin'den (BTC) çok daha iyi performans gösterse de, muhtemelen ana kriptodan daha hızlı bir düzeltme ile karşı karşıya kalacak. Bu, zaten aşırı alım bölgesinde bulunan Göreceli Güç Endeksi göstergesi ile onaylanmış halde. Sonuçta, kripto para en yakın günlerde 250 dolara düşmek üzere.

Ethereum, yazının yazıldığı sırada 263.97 $ 'dan işlem görüyor.

XRP / USD

XRP, BTC'nin düşüşünden hiç etkilenmedi. Ayrıca, oranı son 24 saatte % 4,59 arttı.

4 saatlik grafikte, uzun vadeli yükseliş dalgasını teyit etmek için XRP düzeltilmek üzere. Aksi takdirde, fiyatta derin bir düşüşle karşılaşabilir. Sırasıyla, daha olası senaryo 0.30 $'a düşmesidir. Buna ek olarak, işlem hacmi endeksi düşerek devam eden düzeltmeyi teyit ediyor.

XRP yazının yazıldığı sırada 0.3192 $'dan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ