Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP için birikim süresi bitti mi? Son düzeltmenin ortasında, geçen haftanın sonuna kadar, en likit kripto para birimlerinin teklifleri en düşük değerlerine ulaşmamıştı.

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP için birikim süresi bitti mi?Son düzeltmenin ortasında, geçen haftanın sonuna kadar, en likit kripto para birimlerinin teklifleri en düşük değerlerine ulaşmamıştı. Oynaklık göstergeleri belirgin bir şekilde düşmüştür. Pazartesi gününden bu yana, toplam piyasa değeri göstergesi büyüdü ve şu anda değeri 252 milyar dolar.

BTC / USD

Bitcoin (BTC) fiyatı kısa bir süre önce aşağı doğru kanaldan yükseldi ve bir token için 8.950 $ direnç seviyesine ulaştı, ardından bir geri dönüş oldu.

Bitcoin (BTC) potansiyel bir yukarı hareketten önce bir birikme aşamasında oturuyor. Her şeyden önce, bu işlem hacmi ve dürtü dalga paterni ile doğrulanıyor.

Şu anda fiyat düşüşü için herhangi bir önkoşul bulunmamaktadır. Bu durumda, ilk direnç noktası 9.120 dolarlık bölge civarındadır.

Bitcoin yazım sırasında 8.731 $ 'dan işlem görüyor.

ETH / USD

Toplam piyasa düzeltmesine karşı, Ethereum (ETH) Bitcoin'den (BTC) daha az pozitif görünüyor. Baş altcoin oranı geçen gün % 2.46 düştü.

Ethereum (ETH) teknik tablosu Bitcoin'den (BTC) daha fazladır. RSI göstergesindeki yükseliş eğilimi henüz oluşmadı ve işlem hacmi endeksi, oranı daha yükseğe itecek kadar yüksek değil. Sonraki günlerde daha muhtemel bir senaryo, 220-230 dolar aralığında yan ticaretin devam etmesidir.

Ethereum yazım sırasında 223.92 $ 'dan işlem görüyor.

XRP / USD

XRP kotasyonları genel piyasa trendinde ilerliyor. Üçgenin üst sınırı değişti. Bu nedenle, yanlara doğru hareketin devam etme olasılığı vardır.

XRP oranı, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) fiyatlarınınki kadar düşmese de, kısa vadeli senaryosu yükselişe geçmedi. MACD göstergesinin mavi çizgisi, satıcıların varlığını doğrulayan kırmızı çizgiyi geçti. Ayrıca, işlem hacmi hala yüksek. Sırasıyla, trader'lar yakında 0.23 $ seviyesine doğru bir düşüş bekleyebilirler.

 XRP yazım sırasında 0.2328 $'dan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ