Yeni Yıl sonuna kadar bir boğa koşmasını beklemeli miyiz?

Kripto para piyasası 2019'un sonuna doğru belirsizlikle karşı karşıya. Tüm paralar kırmızı renkte ve büyüme belirtisi göstermiyor. En büyük kaybeden, dünden beri oranı % 5'ten fazla düşmüş Tezos (XTZ).


Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP (XRP) bugün nasıl görünüyor:

BTC / USD

Günlük tabloya bakıldığında Bitcoin, Bollinger Bantlarının üst sınırından tekrar itebildi. Bu, ayılar tarafından devam eden baskıyı gösteriyor.

Ana ticaret fikri olarak, destek seviyesinin 6.800 $'dan düşmesi beklenebilir. Bu oranın ardından potansiyel bir hedefe doğru 9.800 $'lık bir büyüme trendi gelecek. Bu seçeneği destekleyen ek bir işaret, göreceli güç endeksi (RSI) göstergesinde bir yükseliş eğilimi testi olacak.

Bu büyümenin doğrulanması, aşağı kanalın üst sınırının kırılması ve 8,355 $ seviyesinin üzerinde fiyat teklifi düzeltmesi olacak.

Yazının yazıldığı sırada, Bitcoin 7.198 dolardan işlem görüyor.

ETH / USD

Günlük grafikte bu varlığa ilişkin teklifler aşağı kanalın sınırlarını henüz bırakmadı. Bir geri tepme gösterirken RSI değerleri bir destek hattına ulaşmak üzere. Ancak, alıcılar aşağı yönlü bir eğilimin varlığını göstermeye devam ettikçe hareketli ortalamalar üzerinde bir dayanak kazanmak için yeterli güce sahip değiller.

Orta vadeli bir ticaret senaryosu olarak, yatırımcılar bu dijital varlık için 100 $ seviyesinin test edilmesini ve fiyat artışının başlamasını bekliyoruz. Bu gelişmekte olan yükseliş için bir teyit, aşağı yönlü kanaldan çıkış yolunu gösteren 157 $ seviyesinin üzerinde fiyat sabitlemesi olacak. 100 dolarlık alandaki bir kırılma devam eden düşüşü tetikleyebilir.

Yazının yazıldığı sırada, Ethereum 125.15 $ 'dan işlem görüyor.

XRP / USD

XRP devam eden aşağı doğru spiralini sürdürüyor ancak dibe ulaşmadı. Son 7 gün içinde işlem hacmi iki kattan fazla azaldı.

4 saatlik grafiğine bakıldığında, XRP, RSI göstergesinde yükseliş eğilimi oluşturmak üzeredir. Bu bakımdan, yatırımcılar yerel piyasaya en yakın direnç seviyesine 0.20 $ 'dan ulaşabilir.

İşlem hacmi seviyesi yükselirse, bu işaret Ocak 2020'nin ilk günlerinde ulaşılabilir.

Yazının yazıldığı sırada,XRP 0.1872 $ 'dan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ