Kripto para piyasası aşağı doğru bir düzeltmeye girmedi, böylece birçok kripto para biriminin grafiklerinde tersine çevrilmiş modellerin oluşumunu iptal etti.

Kripto para piyasası aşağı doğru bir düzeltmeye girmedi, böylece birçok kripto para biriminin grafiklerinde tersine çevrilmiş modellerin oluşumunu iptal etti. Dijital varlıklar yakın direnç seviyelerini test etmeye devam ediyor. Alıcılardan gelen baskı azalmıyor ve yukarı doğru dürtünün bir sonraki seviyeye kadar sürekli geliştiğini görme şansımız yüksek.


Aşağıda Bitcoin (BTC), Ethereum ETH ve XRP için önemli veriler bulunmaktadır.

BTC / USD

Günlük grafikte, Bitcoin (BTC) değeri 9.800 dolar seviyesine yakın önemli bir direnç alanını test etti.

Boğalar zaten fiyatı aşağı kanalın ötesine itmeyi başardı, ancak büyümenin tam bir devamı hakkında konuşmadan önce direnç seviyesi üzerinde bir dayanak kazanmaları önemlidir.

Yukarı hareketin gelişmesi lehine güçlü bir sinyal Hareketli Ortalamaların kesişmesidir, ikinci sinyal RSI göstergesindeki kırık eğilim çizgisinin bir sonraki testidir. Dahası: mevcut hareket yapısı, 17.000 dolar seviyesindeki alanın büyüme hedefi olabileceği yaklaşan “Bayrak” modeline çok benziyor.

Bitcoin, yazının yazıldığı sırada 9.839 $ 'dan işlem görüyor.

ETH / USD

4 saatlik bir grafikte, fiyat kanal içinde yükseliyor. Ancak burada da direnç seviyesi yakın. Varlığın değerinin Gösterge Bulutu'nun üst sınırına doğru hafif bir düzeltme beklemesi ve fiyat hedefinin ilk hedefe 225 $ 'dan devam etmesi beklenmektedir.

Buradaki güçlü bir sinyal, yükselen kanalın alt sınırından bir geri tepme ve RSI göstergesindeki destek hattının bir testi olacaktır. Bu fikrin gelişiminin bir teyidi, direnç seviyesinin bozulması ve 200 doların üzerinde konsolidasyon. Ayılar fiyatları 155 dolar seviyesinin altına düşürmeyi başarırsa, 138 dolarlık alanın yakınındaki ilk hedefe doğru aşağı yönlü bir düzeltmenin devam etmesini beklemeliyiz.

Ethereum yazının yazıldığı sırada 215.40 $ 'dan işlem görüyor.

XRP / USD

XRP bugün en küçük kazanan. En popüler üçüncü kripto para birimi son bir gün içinde sadece % 2.29 arttı.

Günlük grafikte, XRP potansiyel bir kopuş ile bir Kama deseni içinde yer almaktadır. Dahası, işlem hacmi son derece yüksektir, bu da yaklaşan bir düşüşün habercisi olabilir. Bu durumda, grafikte belirtildiği gibi en yakın destek bölgesi 0,26 $ 'dır.

XRP basın zamanında 0.2828 $ 'dan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ