Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP için düzeltme sona erdi mi yoksa başka bir tuzak bizi bekliyor mu?

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP için düzeltme sona erdi mi yoksa başka bir tuzak bizi bekliyor mu?Kripto para piyasası konsolidasyonla karşı karşıya. İlk 10 kripto paranın tamamı önceki seviyelerine döndü ve şu anda yeşil bölgede oturuyor. En yüksek kazancı, oranı % 6.81 oranında roketlenen Bitcoin SV yaşadı.

BTC / USD

Bitcoin'in (BTC) düşüşü yavaşladı. Hafta sonu, teklifler 8.500 $ 'a düştü, ancak daha fazla hızlanma olmadı.


Teknik açıdan, hareket aşağı doğru bir kanalda ortalama değerlerinin altındaki hacimlerde gerçekleşmektedir.

Ticaret kanalının üst sınırının kendinden emin bir şekilde çökmesi durumunda, bir eğilim değişikliği olasılığı önemli ölçüde artacaktır; ancak, tam bir geri dönüş için, fiyatın token başına 9.000 $ değerinin üzerinde bir dayanak kazanması gerekecektir. Bu arada, BTC hash gücü rekor seviyelere ulaştı.

Bitcoin yazının yazıldığı sırada 8.749 $ 'dan işlem görüyor.

ETH / USD

Hafta sonu boyunca Ethereum (ETH) ile ilgili durum önemli ölçüde değişmedi. Fiyatta 218 $ seviyesinin desteklendiği grafikte azalan bir üçgen için teknik bir rakam oluşuyor.


Şu anda, Ethereum (ETH) düşen kanalı kırmaya çalışıyor. Ticaret hacmi hala düşük ancak alıcılar bu oranı daha da yükseltiyor. Mevcut fiyat hareketi 210 $ civarında bir düşüşten sonra bir düzeltme olarak kabul edilir. Sonuç olarak, işlem hacmi yüksek kalırsa, bu oran kısa süre içinde bir sonraki 240 dolarlık likidite bölgesine ulaşabilir.

Ethereum yazının yazıldığı sırada 227.54 $ 'dan işlem görüyor.

XRP / USD

Teknik açıdan XRP ile durum, Ethereum'a (ETH) benzer bir senaryoya göre gelişiyor. İnen üçgenin ortaya çıkan figüründen çıkış, yakın gelecekte en olası hareket yönünü gösterebilir.


Bir sonraki önemli destek seviyesi 0,20 dolar civarında. Ancak, oran bir düşüş başlamadan önce 0,24 dolara ulaşacaktır. Mevcut artış, henüz aşırı satım bölgesine ulaşmamış olan yükselen RSI göstergesi tarafından destekleniyor. Ayrıca, ticaret hacmi artmaya devam ediyor, bu da alıcıların varlığını teyit ediyor.

 XRP yazının yazıldığı sırada 0.2360 $ seviyesinde işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ