Düşme eğilimi nihayet sona erdi mi?

Ayılar ana kripto para birimleri üzerine baskı uygulamaya devam ediyor. Ancak, altcoinler destek seviyelerini test ediyor. Boğalar bu seviyeleri korumayı başarırsa, o zaman yukarı doğru iyi bir toparlanma beklenebilir.


Aşağıda Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), TRON (TRX) ve Tezos (XTZ) için önemli bilgiler yer alıyor:

BTC / USD

Dünün simetrik üçgeni kırıldı. Sağlam bir büyüme oldu, ancak satıcılar kenara çekilmedi. Bu, mumların uzun gölgeleri ile kanıtlanmakta Alıcılar 7,500 $'da fiyatı koruyabiliyor, ancak 7,650 $'ı geçemiyor. Şimdiye kadar, piyasadaki hareketlerin önceliğini geliştirmek konusunda hiçbir şey açık değil.

Mumların büyük gölgeleri ve küçük büyüme hacimleri satıcının hakimiyetini göstermekte. BTC 7,300 dolara düşebilir. Bu seviyeyi aşarsa, BTC 6.900-7.100 dolara gidecek.

Öte yandan, fiyat Ekim ayından bu yana kripto para oranını koruyan söz konusu trend çizgisini kırdı. Genel olarak, BTC'nin 7.300 $'a düşmesi bekleniyor, ancak kripto para biriminin 7.650 $'ın üzerinde olması durumunda BTC 7.800 $'a taşınacak.

Yazının yazıldığı sırada, BTC 7.544 dolardan işlem görüyor.

LTC / USD

LTC, 42 - 52 $ aralığında yaptığımız son tahminlere göre işlem görüyor. Dünden bu yana oranı % 2.68 arttı.

4 saatlik grafiğine baktığımızda, LTC yerel dibe 42 dolardan dokundu. En yakın fiyat senaryosunda, boğalar ayılar üzerinde baskın durumda. Hareketli Ortalama Yakınsama / Iraksama (MACD) yükseliş eğiliminde ve LTC'nin ulaşabileceği en yakın işaret 50 $. Mevcut öngörü gerçekleşirse, tırnak işaretleri grafikte belirtildiği gibi eğri desenine göre hareket eder.

Yazının yazıldığı sırada, LTC  45.73 $'dnn işlem görüyor.

TRX / USD

TRX, önceki senaryomuzu da takip etti ve 0.014 $ 'lık fiyat tekrar test edildi.

1 günlük grafiğe baktığımızda, düşüş eğilimi kısa vadeli olarak bile duruyor. TRX şu anda bir kafa ve omuz paterni oluşturdu ve düşük işlem hacmi nedeniyle aşağı doğru hareket etmesi muhtemel. Göreceli güç endeksi (RSI) çizgisi de düşüyor, en yakın fiyat hedefi 0,155 $.

Yazının yazıldığı sırada TRX 0,0147'den işlem görüyor.

XTZ / USD

XTZ bugün en büyük kazancı elde etti. Son 24 saat içinde oranı % 8,46 arttı.

Keskin büyümeye rağmen, bu seviye, altcoin yükseliş trendinin başlangıcı olarak kabul edilemez. XTZ, 1,35 $ seviyesine en yakın destek seviyesine geri dönmek üzere. Dahası, RSI aşırı satım alanının kenarında yer almakta ve yaklaşmakta olan düşüşe işaret etmekte.

Yazının yazıldığı sırada, XTZ 1,3978 $ seviyesinde işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ