BTCUSD önemli bir destek seviyesinin altına düşüyor. Ayılar buradan devralmayı başarırsa, BTC kartlarında çok daha dik bir düşüş olabilir.

BTC Önemli Destek Seviyesinin Altına Düştü - Ayılar BTCUSD

BTCUSD önemli bir destek seviyesinin altına düşüyor. Ayılar buradan devralmayı başarırsa, BTC kartlarında çok daha dik bir düşüş olabilir.

Bitcoin’in 10.300 $ seviyesinin üzerine çıkması, herkesin beklediğinden çok daha kısaydı. Bazı borsalarda BTCUSD 8.600 dolara düştü. Düşüş altı dakikadan az sürdü.

BTCUSD düşüşten toparlandı ve 9,7 bin dolar civarında işlem görmeye devam etti. Ancak, kısa bir süre önce 9.621 $'lık uzun vadeli desteğin altına düştü.

BTC şu anda 9.610.35 $ 'dan işlem görüyor. Ayrıca, BTCUSD dört saatlik zaman diliminde 20 dönemlik Üstel Hareketli Ortalamanın altındadır.

BTC üst eğilim çizgisine yapışıyor. Bu eğilim çizgisinin altına düşmek çok daha derin bir düşüşe neden olabilir. Günlük işlemcilerin BTC'de kısa pozisyon almaları muhtemeldir.

20 dönemlik Basit Hareketli Ortalama satırı 9.667,80 dolar ve 20 dönemlik EMA 9,677,87 dolar. Bu nedenle, Hareketli Ortalamalara göre, BTCUSD kısa vadede düşüş eğilimindedir.

Göreceli Güç Endeksi veya RSI devriliyor. Başka bir düşüş göstergesi olan artan satış baskısı öneriyor. MACD de düşüş belirtisi veriyor.

 Bununla birlikte, uzun vadede BTCUSD'nin hala Boğa olduğunu belirtmek gerekir. Ve deflasyonu yenmek isteyen herhangi bir yatırımcı, uzun vadede, bir düşüş sırasında BTCUSD'yi satın almalı ve elinde tutmalıdır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ