Hindistan Merkez Bankasının kripto paralarla ilgili aldığı yasaklamalara rağmen, Bitcoin ve Ethereum fiyatlarını mevcut değerini koruyor.

Kripto piyasalarındaki durgunluk gün itibariyle devam ediyor. Hindistan cephesinde, merkez bankasının ülkenin kripto ile ilgili olan işletmeleriyle çalışmalarını durdurması haberi de fiyatlar üzerinde bir etki yaratmış değil. Bitcoin 7 bin dolara kadar düşüşünden sonra, 6.850$ civarlarındaki istikrarını sürdürmeye devam ediyor.

Fiyatların istikrarlı olmasının nedeni olara, Asya'da yaşanan olumlu gelişmeler olabilir. Aksi düşünülürse, Güney Kore ve Japonya tarafından yapılan olumlu düzenlemeler de olmasaydı, fiyatlar şuanki seviyenin biraz daha altında seyredebilirdi.

Ethereum fiyatları da 400 doların altındaki seyrini koruyor. Ancak 400 dolar bandına ulaşmasına biraz daha az kaldı, şuan Ethereum fiyatı 382$ civarlarında. Piyasa verilerine göre EOS tarafında, %1'lik bir kayıp var ya da yok, tam sınırda seyrediyor.

Monero tarafında, ASIC madencilere karşı alınan önlemden sonra 11. sıradaki yerini sürdürüyor ve an itibariyle 170 dolardan işlem görüyor. Toplam piyasa değeri 258 milyar dolarlarında ve 3 Nisan'daki değerine ulaşmış gözüküyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ