Real Vision botu, önemli pazar araştırmalarına dayalı olarak algoritmik portföy değerlendirmeleri yapar.

BTC ve ETH

Real Vision botu, önemli pazar araştırmalarına dayalı olarak algoritmik portföy değerlendirmeleri yapar. Eski bir Goldman Sachs yöneticisi, botun performansının ilk 20 kripto varlığından yüzde 20 daha iyi olduğunu söylüyor.
Mevcut kripto kışına rağmen, kripto pazarından daha iyi performans göstererek popülerlik kazanan ticaret botu, en son portföy tahsislerini yayınladı. Real Vision botu her hafta anketler aracılığıyla portföyleri algoritmik olarak değerlendirir. Ardından, bu derlemeyi bir “kovan zihni” fikir birliği oluşturmak için kullanır.
Bot, yeni tahsisinde, yatırımcıların yaklaşık yüzde 56'sının portföylerine daha fazla Ethereum (ETH) eklediğini açıkladı. Yatırımcılar tarafından ikinci lider dijital varlık için büyük bir tercihin göstergesi. Bot, yatırımcıların yüzde 41'inin portföylerini BTC ile aşırı yüklediğini de sözlerine ekledi.

Bu nedenle, önde gelen dijital varlık, yatırımcılar tarafından en çok tercih edilen ikinci kriptodur. Ethereum katman-2 çözümü, Polygon (MATIC), katman-1 akıllı sözleşme platformu, Solana (SOL) ve USD sabitlenmiş stabil coin, USDC (Circle tarafından verilen ABD Doları parası), botun ilk beş tahsisini tamamlıyor. Sırasıyla üçüncü, dördüncü ve beşinci sırada yer alırlar. MATIC'in yaklaşık yüzde 34'ü, SOL'un yüzde 26,7'si ve USDC'nin yüzde 21'i tahsisi var.

Real Vision Botu Hakkında

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, Real Vision'ın kurucusuyken, Moritz Heiden ve Moritz Seibert botu birlikte geliştirdi. Heiden bir istatistikçi, Seibert ise bir nicel analist. Ortak geliştiriciler, bu tahminlerin ardında her zaman belirsiz görünseler de, her zaman gizli bir gerçek olduğunu söyledi.

Pal (Goldman Sachs'ta eski bir yönetici), botun "şaşırtıcı performansları" geçmişine hayran olduğunu söyledi. Botun, birleşik ilk 20 kripto varlığından yüzde 20 daha iyi bir performansa sahip olduğunu iddia etti. Real Vision botu, kripto alanındaki AI yeniliklerinden biri olarak başladı. Bot, tahminlerini finansal yatırım sektöründeki uzmanlarla yapılan görüşmelerden elde edilen bir veri derlemesinden yapıyor.

İlgili: BTC'den daha iyi performans gösterdiği bilinen bu Robot, devasa kısa kazançlar için Ethereum ve 5 altcoin'i seçiyor

Bot her hafta iki anketten, Real Vision değişim makro anketinden ve şirketin kripto anketinden gelen verileri kullanır. Bu anketlerin her biri, talep ettikleri bilgiler bakımından farklılık gösterir. Örneğin, makro anket tüccarlardan zamana özel bir görünüm isterken, kripto anketi tüccarların düşük ağırlıklı veya fazla kilolu portföylerini açıklamasını istiyor.

Anket herkese açıktır ve gün boyunca erişilebilir. Real Vision borsası, bu anketlerin sonuçlarını derler ve uzmanlarının analizleriyle karşılaştırır. Piyasada Real Vision bot dışında başka kripto ticaret botları da var. Birçok yatırımcı, duygularla ticaret yapmadığından işlemlerini otomatikleştirmek için bu botları kullanmayı tercih ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ