Kripto para piyasası dünden beri değişmedi.

Kripto para piyasası dünden beri değişmedi. Bununla birlikte, oranların önemli ölçüde arttığı bazı koinler var. Temel olarak, Bitcoin Cash ve Cardano'nun kotasyonları sırasıyla% 7.62 ve% 6.08 arttı.

BTC / USD

Bitcoin, alıcıların güçlü pozisyonlarını teyit eden 8,700 ila 8,900 dolar arasında işlem görmeye devam ediyor.

4 saatlik tabloda, Bitcoin (BTC), Bollinger Bantları göstergesinin neredeyse direnç bölgesinin yakınında bulunuyor. Kısa vadeli fiyat tahmininin analiz edilmesi, fiyatın ona ulaşmasına neden olabilir, ancak işlem hacmi düşmeye başladıkça bunu düzeltmesi olası değil.

Bu durumda, en yakın bölge, yakında ulaşılabilecek 8.500 $ - 8.650 $ 'lık destek seviyesidir.

Bitcoin, yazının yazıldığı sırada 8,904 dolardan işlem görüyor.

XLM / USD

Stellar (XLM) bugün listemizdeki en büyük kazancıdır. Fiyatı son 24 saatte % 13'ten fazla arttı.

4 saatlik grafiğinde, kripto para Fibonacci retraksiyonunun % 50 seviyesine ulaştı. Fiyat tahmini açısından, RSI göstergesine göre zaten aşırı satın alındığı için düşmek üzeredir. Bu durumda, en yakın bölge, Fibonacci retraksiyonunun % 61.8 seviyesine karşılık gelen 0.0600 $ seviyesi

Stellar yazının yazıldığı sırada 0.0641 $ 'dan işlem görüyor.

ETC / USD

Etheruem Classic (ETC), son günlerde altcoinler arasında en yüksek büyümeyi gösterir. Son 3 gün içinde fiyatı % 120'den fazla arttı.

Ethereum Classic'in (ETC) mevcut büyümesini analiz ederken, yükseliş eğiliminin başlangıcından çok bir pompa oldu. Ticaret hacmi yüksekti, ancak kendini düzeltemedi ve yavaş yavaş azalmaya başladı. Ayı mumunun uzun fitili, boğaların oranı daha yükseğe itemediğini de doğruluyor. Özetle, 8,40 dolarlık desteğin Ocak ayı sonuna kadar elde edilmesi bekleniyor.

Ethereum Classic yazının yazıldığı sırada 9.40 $ seviyesinden işlem görüyor.

BSV / USD

Daha önceki Bitcoin SV fiyat tahminimiz, fiyat beklenen işaretin 320 dolardan bile düştüğü için kendini haklı çıkardı.

4 saatlik tabloda, Bitcoin SV (BSV) 450 $ 'a keskin bir büyüme sonrasında hala bir düzeltme ile karşı karşıya. Teknik analize göre, MACD göstergesi hala düştüğü için düşüş henüz sona ermedi. Dahası, satış ticaret hacmi artmaya devam ediyor. Sonuç olarak, azalan kanal, fiyat 200 dolara ulaşana kadar geçerlidir ve bu ayın son günlerinde olabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ