Bitcoin fiyatı, Corona Virüsü pandemik korkuları arasında S&P 500 ile karşılaştırıldığında önemli ölçüde yükseldi.

BTC, XRP ve ETH’de Boğalar Geri Dönüş Yapacak mı?

Bitcoin fiyatı, Corona Virüsü pandemik korkuları arasında S&P 500 ile karşılaştırıldığında önemli ölçüde yükseldi.

ABD Fed başkanı Jerome Jerome ve Bank of Japan ekonomiyi desteklemek için harekete geçme sözü verdi.

Bitcoin boğaları, BTC’yi 9.000 dolara iten bir toparlanma hareketinin ardından Pazartesi günü dengeyi buldular. BTC / USD, direnci 9.000 doları aşamasa da haftalık en yüksek 8.976 $' da oluştu. Kripto pazarının geri kalanı Bitcoin ile birlikte olumlu tepki gösterdi, ancak altcoinlerdeki değişiklik hala Bitcoin'in iyileşme marjının gerisinde kaldı.

Örneğin ETH / USD 230 doların üzerine çıktı ancak 235 doların altına düştü. Fiyat o zamandan beri 230 doların altında düzeltildi ve şimdi 228 dolardan düşüyor. Ethereum, gün içinde değerinin % 2.3'ünü kaybetti. Ancak, grafikler yükseliş eğilimi göstermektedir, ancak oynaklık azalmaktadır. Bu da fiyat hareketinin sınırlı olmaya devam edeceğini gösteriyor.

Öte yandan XRP / USD, günlük % 2.14'lik kayıptan sonra 0.2345 $ 'dan işlem görüyor. Ripple fiyatı 0.2399 $ 'a yükseldiğinden 0.2400 $' ı kırma girişimi başarısız oldu. Kısa vadede yükseliş eğilimi ve genişleyen oynaklık nedeniyle, XRP / USD'nin 0.2400 $ direnç seviyesine başka bir hamle düzenleyebileceği açık.

Şimdi herkes bundan sonra hamlenin ne olacağını ve Boğaların harekete geçip geçmeyeceğini merak ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ