Yatırımcılar, hafta boyunca portföylerinde Bitcoin ve dört altcoini tercih edeceklerini söylüyorlar.

BTC

Yatırımcılar, hafta boyunca portföylerinde Bitcoin ve dört altcoini tercih edeceklerini söylüyorlar.
Bir ankete göre, ETH, QNT, USDC, Binance ve Bitcoin bu hafta aşırı kilolu olarak oylandı.
Piyasalardan daha iyi performans göstermesiyle popüler olan The Real Vision Bot, en son haftalık kripto portföy tahsislerini açıkladı. Robot, kripto ile ilgili metrikler ve pazar eğilimlerine ilişkin anketlerin yorumlanmasından haftalık olarak yeni algoritma portföy değerlendirmeleri sağlar. Kripto para birimiyle ilgili ölçümler, piyasa değeri ve 24 saatlik işlem hacmi dahil olmak üzere çok çeşitli araçlar kullanılarak hesaplanabilir. Diğerleri fonlama oranları, dolaşımdaki arz, maksimum arz piyasa fiyatı, giriş vb.

Real Vision Bot, finansal yatırım profesyonellerinin görüşlerini analiz etmek için AI gelişmelerini kullanan bir araştırma projesi olarak başladı. Ayrıca Bot, izleyicilerine mevcut piyasa durumu hakkında harika bilgiler sağlamak için AI becerilerini kullanarak sürekli ve yoğun analizler yapar. Temel olarak, veri kıran Bot, haftalık olarak iki anket yürütür. Bunlar “Real Vision Exchange Makro Anketi” ve “Real Vision Exchange Kripto Anketi”dir. Bu anketler, Bot tarafından yeniden oluşturulan iki portföyün temelidir: Exchange Makro Portföyü ve Hive Mind Crypto Portföyü.

Ayrıca, Real Vision Bot, oluşturulan portföylerden elde edilen verileri, görüşmelerden, piyasa trendlerinden, çeşitli farklı belirteçlerin ölçümlerinden ve anketlerden elde edilen kendi portföyleriyle karşılaştırır. Daha sonra, her iki portföyün mevcut dağılımını ve performansını yayınlar.

Real Vision Bot, Bitcoin ve 4 Altcoin'i “Aşırı Kilolu Oylandı” Olarak Vurguladı

Yakın tarihli bir anket raporunda, BTC'yi geride bırakmasıyla tanınan otomatik Bot, dünyanın ilk kripto parasının önünde önemli altcoinleri seçti. Piyasa değerine göre dünyanın en büyük kripto para birimi olan BTC, bu hafta tüccarların tercih ölçeğinde beşinci sırada yer alıyor.

Açıklamaya göre Bot, BTC yerine Ethereum coin (ETH), birlikte çalışabilir blok zinciri platformu Quant (QNT), Circle destekli stabilcoin USD coin (USDC) ve kripto borsası Binance'in BNB'sini seçti. Listelenen diğer altcoinler, çevre dostu ödeme odaklı Algorand (ALGO) ve blockchain ekosistemi Cosmos (ATOM).

Aşağıda, ilk 5 madeni paranın hiyerarşik listesi ve bunların ilgili yüzdesi yer almaktadır. Analiz sonucu Bot'un resmi Twitter hesabında yayınlandı:

Ethereum %58
QNT %33
USDC %26
Binance %22
Bitcoin %20
Algorand, Polygon, Cosmos, Solana ve XRP dahil olmak üzere büyük altcoinler, listede BTC'nin arkasında yer aldı. Her hafta, anket katılımcıları, seçilen bir potansiyel aday listesinden zayıf/fazla kilolu tokenleri. Bu katılımcılar, listeye yeni tokenleri kaldırmak veya eklemek için oy kullanabilir. Bazen karar Bot'a bırakılır.

Bot, zamanında ve doğru tahminleriyle işlevsel bir finansal kehanet olduğunu kanıtladı. Quant analisti ve riskten korunma fonu CEO'su Moritz Seibert ve istatistikçi Moritz Heiden tarafından ortaklaşa geliştirildi. Real Vision'ın kurucusu Raoul Pal, Bot'un tarihsel performansını "şaşırtıcı" olarak nitelendirerek, piyasadaki en iyi 20 kripto varlığının toplamından yüzde 20'den fazla daha iyi performans gösterdiğini belirtti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ