Popüler kripto stratejisti Kaleo, son derece sıcak bir altcoinin muhtemelen yükselmeye devam edeceğini söylerken, iki dijital varlık daha hakkında bazı tahminler veriyor.

360.000 takipçisine, akıllı sözleşme platformu Solana'nın (SOL) son yükseliş momentumunun, Ethereum rakibinin yeni bir ralli başlatmasını beklediği için muhtemelen bitmediğini söylüyor.

“SOL muhtemelen 100 doların biraz altında HTF [yüksek zaman aralığı] direncine ulaşmaya devam ediyor.”

Stratejist ayrıca Solana'nın Bitcoin çiftinde (SOL/BTC) büyük bir kırılmaya hazırlanıyor gibi göründüğünü söylüyor.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Bu 2 Altcoin’e Dikkat

Kaleo ayrıca, spor odaklı fintech platformu socios.com'un yerel tokeni Chiliz'in (CHZ), altcoin fiyatını Mart ayından bu yana değer kaybetmesine neden olan çapraz direnci ortadan kaldırmak için hazırlandığını söylüyor.

“Burada CHZ'ye göz kulak olmak. NFT [karşılaştırılamaz tokenler] jetonları yeniden hız kazanmaya başlıyor ve Chiliz'in burada HTF direncini kırabildiğinde onu baharın en yüksek seviyelerine çıkarmasına şaşırmam."

Ünlü trader’ın gözüne kestirdiği diğer altcoin, Solana blok zinciri üzerine inşa edilmiş otomatik bir piyasa yapıcı (AMM) protokolü olan Raydium (RAY). Kaleo'ya göre RAY, şu anki 7,23 $ değerinden %100'lük bir artış başlatmak için harekete hazır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ