Chainlink, yükselen bir kanal içinde hareket etti, ancak en azından kısa vadede bir kırılma olası görünmüyordu. Aave, 200-SMA'nın altında kalırken, Decred'in 200 dolara dokunduktan sonra yükselen kanalından güneye kırılması bekleniyordu.

Chainlink, yükselen bir kanal içinde hareket etti, ancak en azından kısa vadede bir kırılma olası görünmüyordu. Aave, 200-SMA'nın altında kalırken, Decred'in 200 dolara dokunduktan sonra yükselen kanalından güneye kırılması bekleniyordu.

Chainlink [LINK]

Chainlink’in mevcut fiyatı 4 saatlik grafikte bir dönüm noktasındaydı. Bir uçta, daha geniş bir yükseliş piyasasının arkasında 35 $ direncinin üzerine bir tırmanış, LINK'i 36,9 $ 'lık ATH'nin üzerine yükseltebilir. Diğer uç, LINK'in yükselen kanalının alt trend çizgisinin altına doğru hareket ettiğini görecektir.

MACD'deki düşüş eğilimi bir geri çekilmeye yol açtı, ancak fiyat hala yükselen bir kanalın sınırları içindeydi. Hızlı hareket eden çizgi sinyal çizgisinin üzerinden geçerse, gelecek seanslarda bir bozulma önlenebilir. RSI 54'ten kuzeyi işaret etti, ancak üst bölgede başka bir zirve oluşturduktan sonra aşırı satım bölgesine doğru düşmesi bekleniyordu. Bir kırılma 28.6 dolarlık desteği vurgulayacak, ancak aynı oran 24.4 dolara kadar düşebilir.

Aave [AAVE]

Aave, Şubat ayı sonundaki geri çekilmenin ardından bir toparlanma girişiminde bulunurken, kazançlar büyük ölçüde 422,7 $'lık güçlü bir direnç çizgisi ile sınırlandı. Diğer bir inatçı direniş biçimi, Aave’nin yükselişe dönüş girişimini bastıran bir çizgi olan 200-SMA'dan geldi. Yazım sırasında, şamdanlar 200-SMA'nın altındaydı ve boğalar piyasanın kontrolünü ele geçirmek için zorlu bir görevle karşı karşıya kaldılar.

OBV son birkaç seansta yatay seyretti. Genel olarak bakıldığında, satış hacmi Şubat ortasından bu yana alış hacmini geride bıraktı. ADX, fiyat uzun vadeli hareketli ortalamasına yaklaşırken 26'dan güneyi işaret etti. Fiyat kuzeye hareket etse bile, 422,7 doları destek hattına çevirememek bir kez daha kırılmaya yol açabilir. 300 $'lık destek, orta-uzun vadede görülen kayıpları hafifletebilir.

Decred [DCR]

4 saatlik zaman diliminde, Decred 175.7 $ destekten alımdan sonra yükselen bir kanal içinde hareket etti. Son iki haftadan beri bu, DCR için yinelenen bir tema haline geldi. Yükselen kanallar küçük bir geri çekilmeye yol açtı, ancak boğalar hızlı bir şekilde onlarla pazarlık ettiler ve yukarı doğru bir yörünge sürdürdüler. Aynı mantıkla, kanalın 200 dolarlık psikolojik bir seviyede zirveye ulaşması durumunda küçük bir geri çekilme bekleniyordu.

195 dolarlık bölge bir miktar destek sunabilir, ancak daha keskin bir satış durumunda 175,7 dolara düşmesi muhtemeldi. Şimdilik, RSI aşırı alım bölgesinde üçüncü zirvesini oluşturma sürecindeydi ve kısa süre sonra bir tersine dönüş beklenebilir. Bu arada, Awesome Osilatör'e göre yükseliş ivmesi artıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ