Kripto para piyasasındaki yatırımcılar için bilindiği üzere yükseliş beklentileri hiç bitmez.

Kripto para piyasasındaki yatırımcılar için bilindiği üzere yükseliş beklentileri hiç bitmez. İvme kazanabilecek proje arayışları devam eder durur. Ayrıca farklı mecralardaki gelişmeler yakından takip edilir. Her bir olumlu gelişme altcoin projeleri için artı değer anlamına gelir.

Önümüzdeki süreçte hangi projelerin öne çıkabileceği ise ayrı ayrı bir yaklaşım gerektiriyor. Bu çerçevede Injective(INJ)’nin önümüzde zaman dilimlerinde defterimizde kayıtlı olması bize bir çıkış yolu sağlayabilir. Projenin merkezi olmayan finans piyasalarına sınırsız erişim sağladığını belirtelim.

Müzik piyasasındaki verimsizlikleri gidermeye odaklanan Audius (AUDIO) yine defterinize not etmeniz gereken projelerden biri. Solana ağında yer alan projeyi bir Spotify rakibi olarak düşünebilmek mümkün.

Diğer bir proje ise The Sandbox(SAND). Projeyi kullanıcıların bir oyun şeklinde dijital varlıklar oluşturmasına imkan veriyor. Blokzincir tabanlı bir sanal dünya sunan The Sanfbox, NFT ve DAO’ların güçlerini birleştiriyor. Ayrıca gelişen bir oyun topluluğu için de merkezsiz bir platform oluşturuyor.

Son olarak altcoin Kusama (KSM)’de izlenmeye değer bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Proje’nin, Polkadot’u geliştiren ekip tarafından inşa edildiğini de vurgulayalım. Proje bir deneysel blokzincir platformu. Platform geliştiriciler için ölçeklenebilir bir çerçeve sunmak ve birlikte çalışabilirliği sağlamak amacı taşıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ