Dört düşük değerli altcoin, kripto para piyasalarında meydana gelen genel ivmenin ortasında geçen hafta %160'tan fazla fırladı.

Dört düşük değerli altcoin, kripto para piyasalarında meydana gelen genel ivmenin ortasında geçen hafta %160'tan fazla fırladı.

O Altcoin’ler

Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazlarını ve merkezi olmayan uygulamaları birbirine bağlamayı amaçlayan bir platform olan IoTex, bu haftanın en popüler kripto para birimlerinden biri.

IoTex'in yerel tokeni IOTX, geçen hafta Coinbase'de listelendi ve son yedi gün içinde 0,02 dolardan 0,13 dolara yükseldi. Hareket, sadece bir haftada şaşırtıcı bir şekilde %550'lik bir büyümeyi temsil ediyor.

CoinGecko'ya göre, IOTX o zamandan beri düzeldi ve şu anda 0.08507 dolardan işlem görüyor.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Request Network'ün hizmet tokeni REQ, 12 Ağustos'ta Coinbase'in ticaret platformlarında listelenmenin hemen ardından bu hafta büyük kazançlar elde etti. Request Network, aracı olmadan ödeme oluşturmak ve talep etmek için bir protokoldür. REQ, yedi günün en düşük seviyesi olan 0.07 $'dan 0.39 $'a yükseldi ve sadece bir haftada %450'nin üzerinde bir artışa işaret etti.

Bu hafta güçlü bir ralliyi ateşleyen bir diğer kripto varlık, Yield Guild Games için yönetim tokeni olan YGG. Kripto projesi, sanal dünyalarda ve blok zinciri tabanlı oyunlarda kullanılan, karşılığı olmayan tokenlere (NFT'ler) yatırım yapan, oynayarak kazanılan bir oyun loncasıdır. CoinGecko'ya göre YGG, son yedi gün içinde yüzde 284 gibi büyük bir artışla 1,98 dolardan 7,61 dolara yükseldi.

Kripto varlığı, haftalık en yüksek seviyesini bildirdiğinden beri geri çekildi ve şu anda 7.37 dolardan işlem görüyor.

Dent'in yerel tokeni DENT de bu hafta büyük hamleler yaptı ve yedi gün içinde %166'lık bir patlama için 0,003 dolardan düşük bir seviyeden 0,008 dolara yükseldi. Dent, Ethereum blok zincirine dayalı uluslararası bir mobil veri alışverişidir. Bu haftaki patlamadan sonra bile, DENT hala tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.10 $'ın altında.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ