Kripto para alanında 12 binden fazla altcoin olunca insan hangisini takip etmesi gerektiğine dair net bir karar veremiyor.

Kripto para alanında 12 binden fazla altcoin olunca insan hangisini takip etmesi gerektiğine dair net bir karar veremiyor. Ancak kimi zaman bazı coin’lere dair beklentiler oluşuyor. Bu beklentiler ışığında da analizlere ve kripto para birimleriyle ilgili bazı gelişmelere odaklanıyorsunuz. Odaklandığınızda ilk baktığınız şeyler fiyat seviyeleri oluyor haliyle.

İlk kripto para birimimiz ZEC. ZEC 160 dolarlık destek alanını elinde tutuyor gibi duruyor. Artış süreci 220 dolara doğru bir çıkış işaret ediyor.

Axie Infinity (AXS)’e baktığımızda 69 dolarlık diren alanından çıkamadığına şahit oluyoruz. Böyle bir direncin kırılması durumunda fiyatın 86 dolar seviyelerini görmesi bekleniyor.

Kripto para birimi HNT’ye baktığımızda ise şimdilerde 25 dolarlık dirençten kurtulma çabası içerisinde olduğu görülüyor. HNT bu direncin kırılması noktasında başarıya ulaşırsa 40 dolarlık bir seviyenin görülmesi imkan dahilinde.

QTUM için yükseliş trendinin şubat ayından beri devam etmesiyle birlikte 9 dolarlık bir direnç alanının kendini belli ettiği görülüyor. Geri çekilişin durması ise yeniden 9 dolarlık direnç alanına doğru bir harekete bağlı.

Son olarak Ethereum Classic 2021 yılının Eylül ayından beri bir düşüş alanı içerisinde. Ancak Mart ayında bu düşüş trendine bir dur diyen Ethereum Classic 32 dolarlık direnç alanını geçti. 48 dolarları gören Ethereum Classic için şimdilerde 33 dolarlık destek seviyesinde. Bu nedenle 30 dolar ile 50 dolar arasındaki seviyeleri dikkatle izlemekte fayda var.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ