Terra Classic'in (LUNC) Eylül ayındaki yüzde 100'ün üzerindeki rallisi, analistleri Ekim ayının kripto para birimi için nasıl olabileceğini araştırmaya zorladı.

Bu Altcoin %120 Patladı Ekim Ayında Yükselmeye Devam Edecek Mi?

Terra Classic'in (LUNC) Eylül ayındaki yüzde 100'ün üzerindeki rallisi, analistleri Ekim ayının kripto para birimi için nasıl olabileceğini araştırmaya zorladı.
LUNC üzerindeki son yüzde 1,2 yanma vergisi, altcoin fiyatının bu hafta daha yüksek olmasına neden oldu.
Daha geniş kripto para piyasası güçlü oynaklık sergilemeye devam ederken, altcoin Terra Classic (LUNC) bu hafta güçlü bir fiyat rallisi gösterdi. LUNC kriptosu, 9 Eylül'deki aylık en yüksek seviyesinden önemli ölçüde düzeltme yapmasına rağmen geçen ay yüzde 100'den fazla yükseldi.
Terra ekosisteminin Mayıs ayının başlarında çöküşüne rağmen, Terra Classic (LUNC), piyasadaki en yoğun işlem gören altcoinlerden biri olmaya devam ediyor. LUNC, günlük 750 milyon dolara yakın işlem hacmiyle en çok işlem gören ilk on kripto para birimi arasında yer alıyor.
Ancak buradaki daha büyük soru, LUNC'nin fiyat rallisine devam edip etmeyeceği. Popüler kripto tüccarı ve analisti Altcoin Sherpa, fiyatta büyük bir düşüş olduğunu gösteren kırmızı bir bayrak koydu.
183.000'den fazla takipçisine bir Twitter mesajında Sherpa, LUNC'nin fiyatının eninde sonunda "bozulacağını" söyledi. Ayrıca, LUNC'yi ancak 0,5 (%50) ve 0,618 (%61,8) kilit Fibonacci seviyelerine düşerse çok kısa süreliğine satın alabileceğini de sözlerine ekledi. Sherpa, Twitter mesajında şunları yazdı:
Hala büyük bir bok parası, sadece .50 ve .618'de kafa derisi olarak uzun süre beklerdim. Herhangi bir olası şort için daha yükseğe bakın; bu eninde sonunda hades'e nükleer bomba atacak. Bunu uzun vadeli IMO için satın almayın.
Terra Classic'in kurucusu Do Kwon'un şu anda Interpol'ü aradığını unutmayın. Güney Koreli savcılar, 60 milyar dolardan fazla yatırımcının servetini erozyona uğratan Terra ekosisteminin çöküşü nedeniyle Kwon için tutuklama emri çıkardı.

LUNC Neden Bu Hafta Toplanıyor?

Bu haftanın başlarında Salı günü, aşırı LUNC arzının yakıldığına dair raporlar olduğu için LUNC fiyatı yükseldi. Lithosphere ağ çekirdek geliştiricisi KaJ Labs, Jot Art Finesse NFT koleksiyonu ve karma RPG oyna-kazan “Finesse” oynanışı ile birlikte 2,5 trilyon LUNC yakmayı planlıyor.

Mevcut Terra Classic (LUNC) arzının 6,8 trilyon olduğunu unutmayın. Topluluk, yüzde 1,2 vergi yakma veya diğer yakma mekanizmalarıyla 10 trilyona ulaşmayı planlıyor. Şimdiye kadar 6,6 milyar LUNC jetonu yakıldı. Bunların 2.3 LUNC'si vergi yoluyla, diğer 4.3 Milyar'ı ise yakma adresine gönderilerek yakılmıştır.

Binance, Huobi, KuCoin, Kraken ve diğerleri dahil olmak üzere dünyanın en büyük kripto borsalarından bazıları yakma mekanizması ile topluluğa desteklerini genişletti.

Binance tarafından başlatılan son yüzde 1,2 vergi yakma ile günlük LUNC yakma oranı 450 milyon LUNC tokenine ulaştı. bu hafta Terra Classic (LUNC) fiyatındaki yükselişin arkasındaki ana neden buydu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ