Kripto para alanında son zamanlarda en çok konuşulan konular arasında kuşkusuz metaverse yer alıyor.

Bu Altcoin Anlaşmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor!

Kripto para alanında son zamanlarda en çok konuşulan konular arasında kuşkusuz metaverse yer alıyor. Metaverse odaklı projeler tüm dünyada ilgi çekmeye devam ediyor. Bu projeler arasında en önde olanı ise kuşkusuz metaverse coin’i olan Decentraland(MANA).

Mana son zamanlarda önemli işbirliklerine imza atmayı başardı. Bonesmen isimli dünyaca ünlü lüks giyim markası, Decentraland(MANA) ile işbirliği yaparak metaverse alanına adım atıyor.

Yapılan anlaşmaya göre Bonesmen tarafından piyasaya sunulan ürünler, ünlü metaverse platformu Decentraland’de açılacak olan mağazada tanıtılacak ve ayrıca satışı da yapılacak.

Bonesmen’in hamleleri sadece bununla da sınırlı kalmayacak. Belirtildiğine göre Bonesmen temalı NFT’ler ile oyun içinde kullanılabilecek olan dijital giyim ürünleri projenin merkezinde yer alacak.

Geçmşi, bugünü ve geleceği birleştiren bir felsefe ile yola çıkan proje, Decentraland’de yer alan mağazasını dokunulabilir bir asalet olarak nitelendiriyor.

Atılan adım ilk olmadığı gibi son da olmayacak. Dünyanın daha pek çok ünlü markasını metaverse alanında görmeye devam edeceğiz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ