Evmos, V10.0 güncellemesini duyurduğundan beri haftalık yükselişini sürdürdü.

Bu Altcoin, Büyük Yükseltme ve Oracle Entegrasyonu Arasında İyi Kar Şansı Sunuyor

Evmos, V10.0 güncellemesini duyurduğundan beri haftalık yükselişini sürdürdü.
EVMOS, geçen yılki piline rağmen, en düşük fiyatı olan 0,2798 $'dan bu yana sahiplerine %50'den fazla kâr sağladı.

Cosmos tabanlı bir Bloklar Arası İletişim protokolü olan Evmos (EVMOS), son 24 saatteki mevcut fiyat düşüşüne rağmen haftalık büyümesini sürdürdü. Evmos günlük yüzde 9,31 düşüşle 0,4206 dolara düşerken, şu anda yüzde 45,7 ile gelen takip eden 7 günlük dönemde tahakkuk eden kazançları henüz azaltamadı.

Evmos, blok zincirleri için IP katmanı olarak hakimiyetini korumaya çalışan, daha az bilinen ancak son derece yenilikçi bir protokoldür. Protokol, varlıkları farklı blok zincirleri arasında taşımanın ve birden çok zincir arasında birlikte çalışabilirliğin kilidini açmanın en güvenli, en güvenli ve merkezi olmayan yollarından biri olarak kendini gösteriyor.

Evmos Yükseltmesi ve Birlikte Çalışabilirlik Avantajı

Evmos hakkında genel gözlemcilerin görünümü kasvetli olsa da, protokol tarafından duyurulan son yükseltme sayesinde altcoinin yatırımcılarına iyi bir kâr getirme şansı yüksek.

Protokol, Ethereum tabanlı protokollerle bağlantı kurmasını sağlayacak bir yükseltme olan v10.0'ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

"Zincirler arası dApp geliştirme için yapı taşları burada (daha fazlası yolda). Bu araçlar, kullanıcı dostu dApp'lerin geliştirilmesini sağlar. Gökyüzü, yalnızca harika geliştirici topluluğumuz için değil, aynı zamanda Interchain'e katılan diğer ekosistemler için de sınırdır."

Evmos, Twitter ileti dizisinde şunları söyledi:

“En kullanışlı özelliklerden biriyle başlayarak, otomatik ERC<>IBC [bloklar arası iletişim] varlık dönüştürme artık yayında! Kullanıcıların artık Cosmos varlıklarını ilgili EVM [Ethereum sanal makinesi] varlık türlerine dönüştürmeleri gerekmeyecek ve bunun tersi de geçerli olacak. Bu, kullanıcılar için gizli bir şekilde yapılacak!”

Etraftaki tartışmasız en sağlam Merkezi Olmayan Finans (DeFi) merkezi olan Ethereum ile çoğu protokol, Ethereum'da barındırılan DApp'lere bağlanmak için Ethereum Sanal Makineleri (EVM) yetenekleri aracılığıyla bir yol oluşturur.

Bu şekilde, bağlantı protokolünün genel işlevselliği, bu durumda Evmos, kullanıcıları daha büyük dünyaya bağlanabildikçe geliştirilebilir. Evmos, birden fazla protokolü Cosmos dünyasına bağlama konusunda itibar kazanmış olsa da, en son yükseltme, esnekliğinin ve platformunu diğer ana akım blok zincirlerine bağlama hedefli çabasının bir kanıtıdır.

EVM'lerin birlikte çalışabilirliği, Ethereum'un ötesinde, Evmos kullanıcılarının diğerlerinin yanı sıra BNB Zinciri ve Cardano üzerindeki projelerle de etkileşime girebileceği anlamına gelir.

Gelişmiş Kar Getirisi

Evmos için en son yükseltme, yerel dijital para üzerinde yüksek bir etkiye sahip olacak bir hareket olan protokolün daha fazla kullanılmasını sağlayacak. Bu şekilde, kullanıcılar madeni paraya güvenebilir ve bu nedenle yakın gelecekte bir birikim çılgınlığına gidebilirler.

Şu anda EVMOS, yaklaşık 8 ay önce ulaştığı Tüm Zamanların En Yüksek (ATH) fiyatı olan 4,56 $'ın yüzde 90,78 altında. Buna rağmen, madeni para, yıl sonuna doğru en düşük fiyat noktası olan 0,2798 $'dan yüzde 50'nin üzerinde arttığı için son alıcılarına yatırımlarında önemli bir getiri sağladı.

Geliştirilmiş temellerle, önümüzdeki günlerde daha etkileyici fiyat artışları basmak için tokenin büyümesinin artması muhtemeldir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ