Stellar (XLM) olarak bilinen altcoin, bir süredir piyasa değeri açısından kripto varlıklarının ilk on listesinde yer aldı, ancak ayı piyasası 2018'de başladığından bu yana grubun en az sıralananları arasında bulunuyor.

Bu Altcoin’de Bitcoin’e Karşı % 50’lik Artış Bekleniyor

Stellar (XLM) olarak bilinen altcoin, bir süredir piyasa değeri açısından kripto varlıklarının ilk on listesinde yer aldı, ancak ayı piyasası 2018'de başladığından bu yana grubun en az sıralananları arasında  bulunuyor.

Önde gelen bir kripto analistine göre, kripto varlığı önümüzdeki günlerde Bitcoin’e karşı yüzde 50’ye varan bir kazanç elde edebileceği için kısa sürede durumlar değişebilir.

Stellar Bitcoin'e Karşı yüzde 50'den Fazla Pompaya Hazır

Stellar (XLM), pozitif piyasanın devam etmesi için ayı piyasası boyunca mücadele etti. Tüm zamanların en yüksek seviyesine kadar gerilemeye başlayan direnç eğiliminden kırılmayan birkaç kripto varlığından biri.

Kripto hype balonunun zirvesinde, Stellar token başına yaklaşık 1 dolarlık bir fiyata ulaşmıştı, ancak şu anda yüzde 90'ın altında bir fiyatta ve token başına 8 sentin altında işlem görüyor.

Olaylar Stellar için daha belirsiz görünüyor. Eylül ayında token başına 5 sentten düşük işlem görüyordu. Ancak Stellar Vakfı kısa süre önce token arzının yarısını yaktı ve büyük bir pump hareketi meydana geldi. Stellar Vakfı, 55 milyar XLM tokenini yaktı ve varlık fiyatlarında yüzde 25'lik bir artış meydana geldi.

Ancak, pump hareketi tamamen bitmemiş olabilir. Stellar bunun yerine başka bir ayağa kalkış denemesi yapmış olabilir ve bir tanesi önümüzdeki günlerde Bitcoin'e karşı yüzde 50'ye varan bir kazanç sağlayabilir.

Ünlü kripto analisti DonAlt'a göre Stellar, XLM / BTC işlem kurunun son derece güçlü bir yükselişe hazır olduğuna, şimdi direncin kırıldığına ve 1400 satoshi hedefini alabileceğine dair işaretler gösteriyor.

XLM Arzının Yakılması Boğa Momentumunu Geri Kazanmak İçin Yeterli Değildi

XLM şu anda 900 satoshi civarında işlem görüyor ve 1400 satoshiye yapılan hamle mevcut fiyatlardan yüzde 55 artış sağlayacak. Ancak, artış, ABD dolarında değil, XLM / BTC işlem kurunda Bitcoin'e karşı performansa dayanıyor.

XLM / USD grafiklerinde, kripto varlığının düşüş eğilimi direncinden henüz ayrılmadığı ve Bitcoin'den daha iyi bir performans sergileyen dolara karşı düşüş eğiliminde kilitlenmeye devam ettiği görülüyor. Böyle bir hamle Bitcoin'in tehlikeli bir düşüş yaşayabileceğini ve Stellar'ın yanında performansta bir farklılığa neden olabileceğini düşündürecek.

Stellar şu anda kripto para dünyasının onuncu büyük kripto para birimi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ