Katalan kulübü Barcelona’nın sezon sonunda forma göğüs sponsoru olan Rakuten ve kol sponsoru olan Beko ile reklam anlaşmaları sona eriyor.

Katalan kulübü Barcelona’nın sezon sonunda forma göğüs sponsoru olan Rakuten ve kol sponsoru olan Beko ile reklam anlaşmaları sona eriyor. Peki ünlü futbol kulübünün kim ile reklam anlaşması yapacağını biliyor musunuz? Sizin için çok sürpriz olacak.

Girdiği ekonomik darboğaz için çıkış yolları arayan Barcelona’ya sürpriz bir sponsorluk anlaşması tekliği geldi. Spotify isimli ünlü müzik ve podcast platformu yeni sezonda Barcelona ile anlaşma yapma niyetinde.

Spotify göğüs reklamı için Barcelona’ya 5 yıl karşılığında 340 milyon Euro’luk teklif yaptı. Rakam kulüp için çok cazip durumda. Tabi bir de kol reklamı için bir teklif söz konusu.

Teklifin sahibi kripto para dünyasından. Belirtildiğine göre kripto para dünyasının önde gelen markalarında biri olan Polkadot, 5 yıllık kol sponsorluğu için Barcelona’ya 100 milyon Euro teklif etti.

Rakam Barcelona’ya çok cazip gelmiş vaziyette. Kulüp eğer yapılan her iki teklifi de kabul ederse 5 yıl için kasasına 440 milyon Euro’yu koymuş olacak. Diğer taraftan Barcelona yukarıda belirttiğimiz iki sponsorun haricinde oyun devri Tencent ile de görüşmelerini sürdürüyor. Bakalım görüşmeler nasıl şekillenecek?

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ