Kripto para dünyasında bir coin’in Binance’te listelenmesi demek, o kripto para biriminin değerinin artması anlamına geliyor.

Kripto para dünyasında bir coin’in Binance’te listelenmesi demek, o kripto para biriminin değerinin artması anlamına geliyor. Fiyatın artması için söylentinin bile gündeme gelmesi yetiyor. Binance’in kripto para dünyasının bir numaralı borsası olması kuşkusuz her altcoin projesine burada olma hedefi katıyor.

Son günlerde bir altcoin için Binance’te listelenme beklentileri var. Beklentiler öylesine büyük coşku oluşturuyor ki, hemen fiyatla etkisini gösteriyor. Beklentinin söz konusu olduğu altcoin ise Radio Caca.

RACA kısaltmasıyla bildiğimiz Radio Caca Mart ayında önemli yükseliş hareketleri yaptı. Fiyat yaklaşık yüzde 70 oranında arttı. Yeni bir yükseliş dalgasının yaşanması durumunda fiyatın 0,005 dolara çıkması bekleniyor.

Radio Raca (RACA)’nın merkezsiz özerk bir organizasyon yani DAO olduğunu belirtelim. Bu organizasyon öğrencilerin hem çalışması hem de oynaması için bir metaverse oluşturmayı amaçlıyor. Bu amaç ile en iyi küresel üniversitelerle ortaklık yapmaya çalışıyor.

Blokzincir ekosistemi ise kendi tokeni olan RACA tarafından destekleniyor. Blokzincir  ekosisteminde bir NFT Pazar yeri, United States of Mars(USM) isimli bir metaverse ve Metamon isminde bir oyun bulunuyor.

Kripto para birimi için Binance beklentisinin oluşmasının önümüzdeki zaman dilimlerinde yansımalarının olabileceği ifade edilebilir. Kripto para topluluğundan gelen yoğun istekleri kripto para borsaları dikkate alıyor. Bu noktada Binance’in de bu isteğe bir cevap vereceğini görüyoruz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ