2021 yılında altcoin projelerinden biri olan Solana(SOL)’un gerçekleştirdiği yükselişi hatırlayın.

2021 yılında altcoin projelerinden biri olan Solana(SOL)’un gerçekleştirdiği yükselişi hatırlayın. Sene başında sadece 1 dolar gibi bir fiyat etiketine sahip olan proje kısa sürede 220 dolara kadar yükselmişti. Sonrasında ise70 dolara kadar bir gerilemenin olduğu görülüyor.

Büyük gelişmelerin beklendiği altcoin projesi ile ilgili olarak Real Vision CEO’su ünlü ekonomist Raoul Pal geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaparak Solana’nın Ethereum’dan daha iyi bir performans göstereceğini vurguladı.

Bir yıldan uzun süredir Solana yatırımcısı olduğunu kaybeden Pal, kripto varlık sınıfının sürekli gelişim gösterdiğini kaybederek, uzun vadede daha fazla yükselişin olacağını kaydederek yatırımcıların sabrederlerse kazançlı çıkacağına vurgu yapıyor.

Pal bir yatırımcı olarak yatırımın tamamını kripto paralara yönlendirdiğini vurguluyor. Tüm zamanların trendi olarak nitelediği kripto varlıklara sahip olmada bir sorun olmadığını belirten Pal, Solana için de yeni zirvelerin görülebileceğine işaret ediyor.

Dolar noktasında long pozisyon aldığını ifade eden Pal, enflasyon artışının ve büyümenin yavaşlayacağına dair bir beklentiye sahipseniz bu durumda kazanç elde ekmek için sermayeyi bir yere yönlendirmek gerekeceğini ve kripto varlıkların da bu yönelim için en iyi seçenek olduğunu belirtiyor.

Pal’in açıklamalarını kripto para piyasasında son derece önemsendiğini belirtelim. Zaman zaman açıklamalarıyla gündeme gelen Pal’in Solana ile ilgili beklentilerinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini zamanla göreceğiz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ