Kripto pazarının yoğun 2020 yükseliş trendi boyunca Tezos, son zamanlarda yeni yılın en yüksek seviyelerini belirlemesine izin veren çılgın bir ralli yayınlayarak en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri oldu.

Bu Altcoin Kilit Seviyeyi Geçerse Fırtına Gibi Esecek

Kripto pazarının yoğun 2020 yükseliş trendi boyunca Tezos, son zamanlarda yeni yılın en yüksek seviyelerini belirlemesine izin veren çılgın bir ralli yayınlayarak en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri oldu.

Bu yoğun ralli, Bitcoin ve diğer büyük altcoinler tarafından görülen türbülansa rağmen, son birkaç gün içinde daha da uzadı.

Bu, analistlerin kriptonun önemli ölçüde daha fazla görmeye hazır olabileceğini ve önemli bir yukarı doğru momentumun katalizlenmesinin hemen altında asılı kaldığı kilit bir seviyenin üzerinde potansiyel bir kırılma olduğunu not etmesine yol açtı.

Tezos, Boğa Konsolidasyonu Aşamasına Giriyor

Yazım sırasında Tezos, şu anki 3.07 $ 'lık fiyatıyla % 1'in biraz altında işlem görüyor ve bu da günlük 3.28 $' dan yüksek bir düşüşe işaret ediyor.

Kripto, son 24 saat içinde bir miktar dezavantaj görmüş olsa da, son birkaç gün boyunca fiyat hareketinin bir konsolidasyon aşamasına işaret ettiği haftalık düşük seviyelerden 2.55 $ 'dan hala önemli ölçüde yükseldiğini akılda tutmak önemlidir.

Analistler şimdi, Tezos'un devam eden konsolidasyon sürecinin yükseliş olarak kategorize edilebileceğini ve bu da bazı analistlerin önümüzdeki günlerde ve haftalarda “yoğun bir şekilde yükseliş odaklı” iyi konumlanabileceğine dikkat çektiğini belirtiyor.

Bir kripto para birimi tüccarı olan Shiller son bir tweet'te kripto hakkında konuştu ve takipçilerine şu anda aşağıda yakalanan azalan bir direnç seviyesinin üzerinde bir kırılmanın önemli bir ivmeyi katalize edebileceğini söyledi.

Bu Boğa Teknik Yapısı Kriptoyu Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıkarabilir

Shiller, şu anda Tezos'ta yükseliş bekleyen tek önemli kripto para birimi analisti değil, Twitter'da bir başka popüler kripto para birimi analisti olan Crypto Michaël, XTZ'nin yakında tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru 3,80 dolara yükselebileceğine inandığını söyledi.

 Tezos, boğa piyasası yapısını koruyabilir ve 3.25 doların üzerindeki pozisyonunu tekrar yakalayabiliyorsa, kriptonun önümüzdeki günlerde ve haftalarda önemli ölçüde daha fazla kazanç sağlaması muhtemeldir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ