Enjin Coin, Microsoft ile yapılan başarılı ortaklık duyurusunun ardından bugün% 60 arttı.

ENJ, 1000 Satoshi seviyesinin üstüne çıktı ve tırmanış devam ediyor.

Enjin şu anda 50 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile 72. en iyi kripto para birimi olarak sıralanıyor.

Enjin Microsoft ile İşbirliği Yapıyor

Microsoft ve Enjin, Azure Heroes oluşturmak için ekip oluşturdular. Bu proje, topluluğa katkıda bulunanları içerik gönderme, demolar oluşturma, örnek kod oluşturma ve Azure hakkında blog oluşturma için ödüllendiren bir proje.

Yaratıcılar, katkıda bulundukları alanla ilgili olarak dijital bir rozet olan tahsil edilebilir bir “dijital badger” olarak adlandırılırlar. Bu dijital badgerlar çok sınırlı bir tedarik kaynağına sahip ve Content Hero, Community Hero, Mentor ve Maker gibi kategorileri kapsamaktadır.

Bu kişiler, Ethereum blockchain üzerindeki varlıklar olarak belirtiliyor ve bu nedenle sınırlı sayıda olduklarından emin olabiliriz! Her sezon işbirliği sınırlı bir tedarik sağlayacak yeni bir badger setinin yayınlandığını görecek! Azure Kahramanı olmak için seçilenler, QR kodlarını tarayacaklar ve badger olan misli olmayan token (NFT)’yi anında kullanımları için mülkiyetlerine devredilecek!

Bu ortaklığın duyurulması, Enjin'in % 60 gibi önemli bir oranda artmasına neden oldu.

ENJ Anahtar Destek ve Direnç Seviyeleri

ETJ / BTC:

Destek: 1200 Satoshi, 1000 Satoshi, 800 Satoshi.

Direnç: 1600 Satoshi, 1740 Satoshi, 1825 Satoshi.

ENJ, Bitcoin’e Karşı 200 Gün EMA’yı Parçaladı

Yukarıdaki günlük tabloya bakıldığında, Enjin son iki gün içinde toplamda % 60 artışla önemli ölçüde büyüdü. Bu, 200 günlük EMA tarafından desteklenen 1000 Satoshi’de direncini çökertmesine neden oldu.

ENJ, yaklaşık 1290 Satoshilik şu anki işlem fiyatına ulaşmaya devam etti.

Enjin Coin Kısa Vadeli Fiyat Tahmini

Eğer alıcılar piyasayı yükselmeye devam ederse, derhal direncin 1604 Satoshi ve 1740 Satoshi’de olmasını bekliyoruz. Bunun üzerinde direnç 1825 Satoshi’de (1,618 Fibonacci Eklenti seviyesi) yatıyor.

Alternatif olarak, satıcılar geri adım atar ve piyasayı aşağıya çekerse, 1200 Satoshi’den destek bekleyebiliriz. Bunun altında destek 1000 Satoshi (200 günlük EMA), 900 Satoshi ve 800 Satoshi (100 günlük EMA) değerlerinde bulunur.

RSI, aşırı para kazanma koşullarına yaklaşıyor; bu, parabolik hareketi göz önüne aldığımızda şaşırtıcı olmayan, pazarın aşırı uzamasının olabileceğinin bir işareti olabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ