Kripto analisti Benjamin Cowen, mevcut ayı piyasasının LINK fiyatı için güçlü bir birikim aşamasına dönüştüğünü söylüyor.

Bu Altcoin Patlayacak ve Bitcoin, Ethereum ve Diğer Altcoinlerden Daha İyi Performans Gösterecek

Kripto analisti Benjamin Cowen, mevcut ayı piyasasının LINK fiyatı için güçlü bir birikim aşamasına dönüştüğünü söylüyor.
Ayrıca mevcut makro koşulun LINK'in iyi performans göstermesini engellediğini ve ortalık yatıştığında LINK'in güçlü bir ralli için hazır olacağını da sözlerine ekledi.
Kripto piyasası büyük ölçüde volatil kaldı, ancak bazı altcoinler güçlü bir gösteri sundu. Ancak analistler, bu Ethereum tabanlı altcoini yakından izliyor ve daha da artmasını bekliyorlar.

En popüler kripto piyasası analistlerinden Benjamin Cowen, Altcoin Daily ile yaptığı son röportajda Oracle servis sağlayıcısı Chainlink (LINK) için yükseliş görünümünü paylaştı. Cowen, LINK'in şu anda güçlü bir birikim aşamasında olduğunu ve ayı piyasası sona erdikçe fiyatının artacağını ekliyor. Son röportajında kripto analisti şunları ekledi:

Şu anda kanalımda bahsettiğim pek çok şey Bitcoin hakimiyetinin nasıl çok daha yukarılara çıkması gerektiği. Ancak hakimiyet yükseldiğinde bile Bitcoin'den daha iyi performans gösteren birkaç altcoin olduğunu söylerken. Ve eğer bir ayı piyasasının sonunda ve bir sonraki boğa piyasası öncesi birikim aşamasında tarih herhangi bir gösterge ise, Chainlink bakmak için makul bir yer.

Ayı Piyasası LINK Rallisini Engelliyor

Benjamin Cowen ayrıca, Oracle servis sağlayıcısının, sonuncusunun SWIFT ile ortaklığı olan birkaç projeye entegre edildiğini belirtti. Chainlink entegrasyonu, ortakların güvenli veri paylaşımını ve akıllı sözleşmeleri etkinleştirmesine olanak tanır. Analist, genel ayı piyasası koşullarının LINK'in fiyat toparlanmasını ciddi şekilde engellediğine inanıyor. Dedi ki:

Chainlink, bir çok kripto para birimi için bir omurga görevi görüyor.… Yıllar içinde, kendisini ne kadar kripto para projesine entegre ettiğini gördük ve gerçek zamanlı beslemeler sağlamada çok değerli bir hizmet sunduğunu iddia ediyorum. blok zinciri.

Son zamanlarda iyi gitmediğini düşünmemin nedenlerinden biri, açıkçası, Chainlink'in harika bir proje olmadığı için değil, daha çok genel piyasa riski ve aslında bir ayı içinde olduğumuz gerçeği nedeniyle. ancak Chainlink'in temellerinin ayı piyasasında bazen boğa piyasasında olduğundan biraz daha iyi parladığını düşünüyorum.

LINK Eylemi Başladı

Benjamin Cowen, piyasada devam eden gerilemeye ve ABD ekonomisinin resesyona girme ihtimaline rağmen LINK'in nasıl ayakta kalmayı başardığını görmekle ilgileneceğini söyledi.

Aradığım şeylerden biri, Fed'in faiz oranlarını artırmaya devam etmesiyle yıl sonuna biraz daha yaklaşırsak LINK'in ne kadar iyi dayanacağı ve Bitcoin'e karşı nasıl dayanacağı.

Basın saatinden itibaren, LINK fiyatı %8 artışla 7.12$'lık bir fiyatla ve 3.5 milyar$'lık bir piyasa değeriyle işlem görüyor. Benjamin Cowen dışında, diğer kripto piyasası analistleri de Chainlink konusunda iyimser. Popüler kripto tüccarı DonAlt, LINK fiyatı 8 doları geçtiğinde yükseliş görünümü paylaştı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ