Sushiswap'ın teknik kurulumu, altcoinin büyük bir ralli için hazır olduğunu gösteriyor.

Sushiswap'ın teknik kurulumu, altcoinin büyük bir ralli için hazır olduğunu gösteriyor.
Öte yandan, ABD 22 Eylül için TÜFE rakamlarını yayınladıkça Bitcoin fiyat tankları.
Bitcoin son birkaç haftadır nispeten sabit kalırken, bazı altcoinler son zamanlarda iyi hareketler gösteriyor. Popüler bir kripto analisti Altcoin Sherpa, geçtiğimiz günlerde Bitcoin'in bir sonraki hamlesi konusundaki düşüncelerini paylaştı.

Ayrıca, merkezi olmayan borsa tokeni Sushiswap (SUSHI) hakkındaki görüşlerini de paylaştı. Altcoin Sherpa, teknik grafik kurulumuna dayanarak, üstel hareketli ortalamasına (EMA) ve Fibonacci (fib) düzeltmesinin gösterdiği destek ve direnç seviyelerine göre SUSHI'nin bir sıçrama yapabileceğini düşünüyor. Sherpa, 184.300 Twitter takipçisine gönderdiği mesajda şunları söyledi:

SUSHI
: Bu alan bir sıçrama w sağlamalıdır. 200 EMA 4h ve .50 fib, girmeden önce burada biraz konsolidasyon görmek isterdi. Yine de ortaya çıkabilecek bazı tuhaf… 'haberlere' dikkat edin…


Basın zamanı itibariyle, SUSHI, 150 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile 1.19 dolardan işlem görüyor. Ayrıca, SushiSwap'a yeni atanan baş aşçı Jared Grey hakkında da bazı tartışmalar var. Gray, 2019'da ALQO adlı bir projeden hırsızlık yapmakla suçlandı. Birçok kişi SushiSwap'ı bu ayın başlarındaki randevusu konusunda sorguladı. Ancak, Gray belirterek yanıt verdi:

Bugün ilginçti. Açık konuşayım: Bana yönelik suçlamalar %100 gerçek dışı. Bilginize, 2019'da ben Bitfineon borsasını başlatmak için para toplamakla meşgulken iş ortağım topluluğumuzdan para çaldı.

Bu alanda her zaman dürüstlükle hareket ettim; Yıllardır birlikte çalıştığım herkese doğrudan ulaşabilirsiniz. CT'nin incelemeyi sevdiği iş başarısızlıklarım oldu ve bununla iyiyim çünkü bu bölge ile birlikte geliyor. Ancak asılsız suçlamalar yakıcı ve yanlıştır.

Bitcoin'de Kripto Analisti

Altcoin Sherpa, Bitcoin'in ilerleyişi hakkındaki görüşünü de paylaştı. Söylendiği gibi, Bitcoin 19.000 dolar civarında çok uzun bir süre sabit kaldı. Altcoin Sherpa, Bitcoin fiyatının yaklaşık 18.000 $ seviyelerine geri dönmesini bekliyor. O yazıyor:

$BTC: Görünüşe göre bu düşük seviyeler, önce yeşil talep bölgesiyle birlikte geliyor; yüksek 18k'lerde bir sıçrama beklerdim. Dünkü videomda bundan daha fazlasını vurguladım (Feed'i kontrol edin).


Ancak, basın zamanı itibariyle, Bitcoin yüzde 3.5 oranında düşüşle 18.400 dolar seviyelerine ulaştı. ABD'nin Eylül ayı TÜFE rakamları beklenenden daha sıcak geldikçe, bugün son fiyat çöküşü geldi. Geçen ay TÜFE enflasyonu yüzde 8,2 olarak gerçekleşti. Zincir içi veri sağlayıcısı Santiment şunları kaydetti: “İlk 100 varlık arasında #Bitcoin ile ilgili tartışmaların yüzdesi sadece %12,8. Bu 7 ayın en düşük haftası. Ve 10. hafta boyunca, kalabalık $BTC'ye doğru #düşüş eğiliminde".

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ