CoinMarketCap verilerine göre Pazar gününün en çok kazandıran kripto paralarına odaklanıyoruz. Özellikle Render’daki (RNDR) yükseliş dikkatleri çekmeye başladı.

Bu Altcoin Yükselişiyle Dikkat Çekiyor - İşte Nedeni

CoinMarketCap verilerine göre Pazar gününün en çok kazandıran kripto paralarına odaklanıyoruz. Özellikle Render’daki (RNDR) yükseliş dikkatleri çekmeye başladı.

Render Devasa Yükseldi

Render (RNDR), son haftalarda en iyi performans gösteren kripto varlıkları arasında yer aldı. Render, gücü giderek artan grafik işleme birimleri (GPU'lar) endüstrisinin sahiplerinin, talebin düşük olduğu dönemlerde bilgi işlem gücü sağlamasına olanak tanıyor.

Render (RNDR) Ağı, blok zincirle çalışan, merkezi olmayan, yüksek performanslı, dağıtılmış bir bilgi işlem platformu. Film, animasyon, oyun ve mimarlık sektörlerindeki işletmelerin karmaşık işleme projelerini hızlı ve uygun maliyetle tamamlamasına yardımcı olmak için geliştirildi.

Büyük ölçekli işleme projelerinin ihtiyacını karşılamak için RNDR Ağı, kullanıcıların işleme süreçlerini hızlandırmak için diğer ağ katılımcılarının yeterince kullanılmayan GPU kapasitesinden yararlanmasına izin vererek ölçeklenebilir ve merkezi olmayan bir çözüm sunuyor.

Kripto para birimi RNDR, bilgisayar gücüyle takas edilebilen, ağ ödülleri için stake edilebilen ve liderleri seçmek için kullanılabilen ağ içi para birimi. Özetle, RNDR Ağı, işleme sürecini tamamen elden geçirmek için blok zinciri teknolojisinden ve dağıtılmış bilgi işlemden yararlanıyor.

Ağ İlgi ve Dikkat Çekiyor

Render'ın son zamanlarda çok fazla ilgi görmesi şaşırtıcı değil. Metaverse'nin çoğalması ve çok çeşitli işletmelerde hizmet sağlama ihtiyacının artması bu ilginin artmasının en önemli nedenleri arasında yer alıyor. Bu nedenle, RNDR'deki son artış sürpriz olmamalı: Talepteki kaçınılmaz artışa hazırlanmak için işleme topluluğu arasında yaygın bir fikir birliği.

Render, 2017'de çıkış yaptı ve 2018'in ilk yarısını özel satışta geçirdi. Render, ağ Ethereum blok zincirini temel aldığından, nodeları operatörlere yüklerken ve aktarırken Ethereum'un yerleşik güvenlik özelliklerinden yararlanıyor.

Yazının yazıldığı sırada RNDR geçen hafta %41 artışla 2,47 dolardan işlem görüyordu. Kripto para piyasası izleme platformu Coingecko'nun verilerine göre, iki haftalık bir zaman dilimi boyunca token %46 yükselirken, aylık dönemde %93'lük sağlam bir artışı koruyor.

Render Network Proposal 002 ve Render Network Proposal 003, yakın zamanda Render projesinin yönetişim bölümü tarafından onaylandı.

RNDR/ABD Doları, TradingView.com'da günlük grafikte 2,4550 $'dan işlem görüyor

RNP-002'nin amacı, daha fazla Katman 1 ekleyerek daha fazla kullanıcının ağın merkezi olmayan altyapısında yer almasına izin vermek.

Solana ağını hizmetlerine entegre etmek için, RNDR sahipleri ezici bir çoğunlukla bu fikir lehine oy kullandı.

Öte yandan Render Network topluluğu tarafından da üçte iki çoğunlukla kabul edilen RNP-003, proje fonlarının biriktirilmesi ve dağıtılmasıyla ilgileniyor.

Amaç, kuruluşa hedeflerini gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğu araçları ve altyapıyı sağlamak. Daha sonra misyonuna ve ağın genişletilmesine odaklanabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ