Müzik akışı platformu Audius, Pazartesi günü TikTok ile ortaklığının duyurulmasının ardından %143 yükseldi.

Müzik akışı platformu Audius, Pazartesi günü TikTok ile ortaklığının duyurulmasının ardından %143 yükseldi.

Audius Yükseliyor

Blockchain tabanlı müzik akışı platformu, sosyal medya devinin ilk müzik akışı ortaklığını işaretleyerek Pazartesi günü TikTok ile ortaklığını duyurdu.

Ortaklık, kullanıcıların TikTok Sounds adlı yeni bir özellik aracılığıyla platformdan doğrudan TikTok'a parçaları paylaşmalarına izin verecek. Audius'un kurucu ortağı ve baş ürün sorumlusu Forrest Browning'e göre şu anda TikTok'ta müzik paylaşma süreci "hantal". Browning, Pazartesi günü The Rolling Stone'a verdiği demeçte, TikTok ile entegre olarak, "Herhangi bir sanatçı Audius'ta zaten sahip olduğu bir şarkıyı alıp tek bir tıklamayla TikTok'a aktarabilir" dedi.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Audius'un yerel token AUDIO'su haberlerde hızla yükseldi ve kısa bir süreliğine 3,94 $'a ulaştı. Token Pazartesi'den Salı'ya %143'lük bir yükseliş hareketi yaparken, Mart ayında belirlenen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,95 $'a biraz daha yaklaştı.

AUDIO tokeni, platformdaki sanatçıların hayranlara bir dizi özel özellik sunarak çalışmalarından para kazanmalarını sağlıyor. Ek olarak, token, getiri elde etmek ve ağın güvenliğini sağlamak için stake edilebiliyor ve kullanıcıların platformun geleceğini şekillendirmesine izin vererek protokol yönetimine oy vermek için kullanılabiliyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ