Yaygın Bitcoin (BTC) ve kripto pazarındaki gerilemeye rağmen, daha az bilinen bir kripto para birimi bu ay toparlandı.

Yaygın Bitcoin (BTC) ve kripto pazarındaki gerilemeye rağmen, daha az bilinen bir kripto para birimi bu ay toparlandı.

Tachyon Protokolü'nün IPX jetonu 1 Mart'ta 0,0539 dolardan Perşembe günü 0,0971'e yükseldi -% 80'lik bir sıçrama bu. IPX şu anda 24.7 milyon dolarlık piyasa değeri ile 0.0922 $ değerinde olup, 111. en büyük kripto para birimi haline geldi.


Buna karşılık, neredeyse tüm kripto piyasası tarihi bir ters dönüşten kurtulmak için savaşıyor.

Bitcoin aya 8.564 $ 'dan başladı ve 7 Mart'ta 9.136 $' a yükseldi. Bitcoin şu anda ayın başlangıcından bu yana % 27 düşüşle 6.228 $ 'a ulaştı.

Tachyon Protokolü'nün rallisinin sürdürülebilir olup olmadığı hala görülüyor.

Yeni kripto varlığı 25 Şubat'ta piyasaya sürüldü ve şimdi Bithumb, OceanEX ve HitBTC'de destekleniyor. Yeni kripto para birimleri, yatırım yapmak için zaten çok tehlikeli olan bir alanda özellikle riskli ve uçucudur ve birçok varlık, kuruluşundan bu yana değerlerinin % 90'ını veya daha fazlasını kaybetmiştir.

Tachyon Protokolü'ndeki ekip, merkezi olmayan bir internet protokolü oluşturmak için çalıştığını söylüyor. Token, şirketin menkul kıymet olarak görülebileceğini söylediği ABD gibi ülkelerde mevcut değil. Tachyon Protokolü geçen hafta App Store ve Google Play'de bir “yeni nesil sanal özel ağ” yayınladı.

Teknik belgeye göre, IPX tokenı ağdaki kullanıcılar arasında bir ödeme aracı olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

 Ayrıca, yerel kripto para birimine sahip olan kişilerin ağa güç sağlamasına ve ödüller karşılığında işlemleri işlemesine yardımcı olan bahis için de kullanılacaktır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ