Cosmos blockchain ağının geliştirilmesinin arkasındaki firma Tendermint Labs'ın direktörü Zaki Manian istifa etti.

Bu Altcoinde İstifa Haberi Geldi

Cosmos blockchain ağının geliştirilmesinin arkasındaki firma Tendermint Labs'ın direktörü Zaki Manian istifa etti.

Manian'ın Cosmos üzerinde çalışmaya devam edeceğini bildirdi. Bu ayın başlarında, Manian Twitter'da güçlü bir şekilde yazılan bir konu yayınladı. Manian, Son 6 ay boyunca, Tendermint'in kurucusu ve CEO'su Jae [Jae Kwon)’a yönelik eleştirilerde bulunmuştu.

Konunun ilerleyen bölümlerinde Manian, "Geçen ay Jae her iç iletişim kanalını ayrımcılığa, sadakat testlerine ve taciz edici sıralara maruz bıraktı." demişti.

İçeriden Cosmos 'un iç mücadeleleri o zaman halka açıldı ve Manian daha sonra projeden ayrılmak ve mühendislik ekibinin büyük kısmını onunla birlikte almakla tehdit etti.

Manian yapmış olduğu açıklamada “Şirket içinde bunu Jae ile aramda bir güç mücadelesi olarak göstermek isteyen insanlar var.” demişti.

Tendermint henüz Manian'ın istifası hakkında resmi bir açıklama yapmadı.

 Tendermint protokolünün üzerine kurulmuş olan Cosmos, birlikte çalışabilirlik ağıdır. Bağımsız blok zincirleri arasındaki işlemlerin bağlanmasına ve kolaylaştırılmasına yardımcı oluyor. Proje, Paradigma ve Bain Capital dahil olmak üzere önemli yatırımcılar tarafından desteklenmektedir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ