Bitcoin (BTC) fiyatında % 18'lik etkili düşüşün ardından, birçok trader dikkatlerini yüksek teknolojili altcoinlere kaydırdı.

Bu Altcoinin Fiyatı Ethereum Classic (ETC) ile Proje Ortaklığı Sonucu Yüzde 24 Arttı

Bitcoin (BTC) fiyatında % 18'lik etkili düşüşün ardından, birçok trader dikkatlerini yüksek teknolojili altcoinlere kaydırdı.

Hollandalı kripto analisti Michael van de Poppe, popüler altcoinlerin fiyat dinamikleri için birkaç yükseliş tahmini yayınladı. Birinin arkasındaki ekip ayrıca Ethereum Classic (ETC) ile çok umut verici bir işbirliği içinde yer alıyor.

Adım adım

İki gün önce Bay van de Poppe, 3.70 $ seviyesinin yeniden test edilmesinin Chainlink (LINK) token fiyatı için çok iyi olacağını belirtti. 29 Şubat 2020'de LINK fiyatı birkaç saat içinde neredeyse % 12 yükseldi ve tüm zamanların en yüksek seviyesinden sadece % 10 kaldı.

Böylece, 3,7 dolar seviyesi bugün sabahın erken saatlerinde sona eren bir düzeltme platformu olarak hizmet etti. Bu yeniden testten sonra, bu altcoin yeni görkemli başarılarla yatırımcıları heyecanlandırmaya hazır. Bay van de Poppe, yeni yükseliş mitingi çalışma öncesi fiyatına % 24,3 eklerse şaşırmayacak.

Ayrıca analist, 2020'deki performans açısından en karlı altcoinlerden biri olan Chainlink'i (LINK) için düzeltmeler sırasında iyi bir düşüşü satın alma seçeneği sunduğunu belirtti.

Fiyat Benimsemeyi Takip Eder

Geçen hafta, Ethereum Classic Labs ekibi, Chainlink'in (LINK) benimsenmesi için çok önemli bir ortaklık kurdu. Chainlink (LINK) altyapısı, Ethereum Classic (ETC) blok zinciri ile çoklu zincir dışı hizmetler arasındaki etkileşimi düzenlemek için kullanılacaktır.

Chainlink (LINK) tarafından dağıtılmış yetkiler, akıllı sözleşmelerin veri sağlayıcılarına, web API'lerine, kurumsal sistemlere, bulut sağlayıcılarına, IoT cihazlarına, ödeme sistemlerine ve diğer blok zincirlerine ulaşmasına izin verecektir.

Resmi ETC-LINK işbirliği duyurusuna göre, bu sistemler ETH / USD fiyatını merkezi olmayan finansal uygulamalardan birine yayınlamak için 21 bağımsız tahmin gerektirdiğinden son derece sofistike ve son teknoloji ürünüdür.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ