Radarın altında uçan üç altcoin – QUACK, PHA ve AGIX – bir haftada yüzde 200'e varan kazanç sağladı.

Bu Altcoinler %173

Radarın altında uçan üç altcoin – QUACK, PHA ve AGIX – bir haftada yüzde 200'e varan kazanç sağladı.
Dünyanın en büyük altcoin ETH'si, balina adreslerinin son beş hafta içinde 3,3 milyon ETH düşmesiyle düşük performans gösterdi.
Bitcoin ve en popüler altcoinlerden bazıları geçen hafta boyunca aşağı yukarı sabit kaldı. Bununla birlikte, buna rağmen, bazı underdog altcoinler, aynı dönemde yatırımcılara büyük getiriler sağlayan piyasadan daha iyi performans gösterdi.

Yatırımcıların servetini büyük ölçüde hareket ettiren bazı altcoinleri tartışalım. Son yedi gündeki en iyi altcoin performanslarından biri Rich Quack (QUACK). QUACK fiyatı, haftalık en düşük 0,00000000106 $ 'dan 0,00000000335 $' a kadar yüzde 216'dan fazla yükseldi. O zamandan beri QUACK kısmen geri çekildi ve şu anda 0.000000002524 dolardan işlem görüyor.

QUACK, çok zincirli bir başlatma ekosistemi olmayı ve yeni nesil kripto protokollerini hayata geçirmeye yardımcı olmayı amaçlayan topluluk odaklı bir proje olan Rich Quack'in yerel para birimidir.

Geçen hafta boyunca en iyi performans gösteren bir diğer altcoin, haftalık en düşük 0,071 dolardan yüzde 207 artarak 0.218 dolara yükselen PHA oldu. PHA, veri gizliliğinden ödün vermeden büyük bulut işlemeyi kolaylaştıran bir blok zinciri projesi olan Phala Ağının yerel varlığıdır. Haftanın en yüksek seviyesinden, PHA da kısmi bir geri çekilme geçirdi ve şu anda 0.19 dolardan işlem görüyor.

Önemli kazançlar sağlayan üçüncü altcoin ise SingularityNET (AGIX). AGIX kripto para birimi, yedi günün en düşük seviyesi olan 0,042 dolardan 0,121 doların en yükseğine yüzde 188'den fazla artış gösterdi. Ancak AGIX fiyatı, haftalık en yüksek seviyesinden önemli ölçüde düştü. SingularityNET, yapay zeka hizmetleri için blok zinciri tabanlı bir pazaryeri olmayı amaçlayan bir projedir. Bu hizmetler, bireysel AI algoritmalarından bağımsız AI uygulamalarına kadar değişebilir.

Diğer En İyi Altcoin Sanatçıları

Geçen hafta, CryptoNewsFlash'ta, son zamanlarda tüccarların radarlarında olan bazı tanınmış altcoinleri de bildirdik. Oracle servis sağlayıcı Chainlink (LINK), bu ayı evresinde yüksek birikimle buhar toplayan en popüler altcoinlerden biri.

2018-2019'un önceki ayı piyasası döngüsünde olduğu gibi, LINK şu anda piyasadaki en iyi altcoinlerden bazılarından daha iyi performans gösteriyor. 6-8 $, LINK için güçlü bir birikim olarak ortaya çıkıyor. 8 doların üzerinde bir kırılma, LINK'i büyük bir fiyat rallisi için kurabilir.

Benzer şekilde, tüccarların radarındaki bu tür bir başka altcoin, kuzeye doğru büyük bir hareket için hazırlanırken güçlü bir teknik kurulum gösteren Shushiswap (SUSHI).

Kripto altcoin GXC de yatırımcıların radarında. GXC, veri ekonomisi blok zinciri GXChain'in yerel varlığıdır. Bu, işletmeler için veri depolama, yükleme, hesaplama ve alışverişi kolaylaştırmak için tasarlanmış izinsiz bir blok zinciridir.

Radar altındaki bu altcoinler büyük hamleler yaparken dünyanın en büyük altcoini Ethereum (ETH) zayıflık gösterdi. Veri sağlayıcı Santiment'e göre: "Ethereum'un köpekbalığı ve balina adresleri (100 ila 1 milyon $ ETH tutan) sadece son 5 hafta içinde 3,3 milyon ETH düştü. Bu, atılan madeni paralarda yaklaşık 4.2 milyar dolara eşittir. Varlığın fiyatı ve #Bitcoin, bu kilit paydaşların davranışlarına bağlı olarak inip çıktı”.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ