Kripto yatırımcı Capo, BTC'nin 21.000 dolara hareket etmesiyle altcoin seçimlerinin artabileceğini söyledi.

Bu Altcoinler Patlayacak ve Ticarette Bu Hafta İçin En Büyük Karı Elde Edecek

Kripto yatırımcı Capo, BTC'nin 21.000 dolara hareket etmesiyle altcoin seçimlerinin artabileceğini söyledi.
Ayrıca Bitcoin'in önümüzdeki haftalarda nasıl oynaklık gösterebileceği ve en iyi destek bölgeleri hakkında konuştu.
Kripto para piyasası, son zamanlarda birkaç radar altı altcoinin sağlam kazançlar elde etmesiyle bir miktar hareket gösteriyor. Geçen hafta, Rich Quack (QUACK), Phala Network (PHA) ve SingularityNET (AGIX), ortalama olarak yaklaşık yüzde 200 kazanan en iyi performans gösterenler oldu.

Sahte kripto tüccarı Capo, önümüzdeki yükseliş hedefini paylaşan birkaç altcoin için tahminini ortaya koydu. Capo, bu yılki kripto piyasası çöküşünü doğru bir şekilde tahmin eden birkaç tüccardan biri. Bu güçlü bir ayı piyasası haline gelirken, Capo birkaç dijital varlık için yükselişe geçti.

İlk olarak, Capo şu anda Ethereum (ETH) ve XRP rakibi Stellar Lumens (XLM) üzerinde yükseliş gösteriyor. Ethereum'un yerel kripto ETH'si son zamanlarda bir miktar satış baskısı altında ve fiyat süresi itibariyle 1.300 $ seviyelerine yakın işlem görüyor. Benzer şekilde, Stellar'ın XLM kriptosu şu anda 2.8 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile 0.112 dolardan işlem görüyor.

Ayrıca Capo, elinde tuttuğu ve çıkarmak üzere olduğu daha az bilinen bazı altcoinleri de paylaştı. Birincisi, merkezi olmayan kimlik doğrulama blok zinciri Litentry'nin yerel kripto para birimi olan LIT'dir. Diğeri ise Rezerv Simgesi (RSV) olarak bilinen varlık destekli sabit paraya istikrar sunan dijital bir varlık olan Rezerv Hakları Tokenidir (RSR). Basın saatinden itibaren, RSR kriptosu zaten yüzde 7 artışla 0,006745 $ fiyatla işlem görüyor.

Capo'nun yükselişe geçtiği üçüncü altcoin, kazanmaya yönelik altcoin STEPN (GMT). GMT şu anda 0,58 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin 21.000 Dolara Yükselecek

Capo'nun altcoinlerin üzerindeki yükseliş duruşu, BTC fiyatının kısa vadede 21.000 dolara sıçrayabileceği tahminini beraberinde getiriyor. Bununla birlikte, BTC'nin 14.000 $'da yerel bir dip bulmadan önce bunun anlık bir sıçrama olabileceğini de ekliyor. Bu nedenle Capo, takipçilerine mümkün olduğunda kar elde etmelerini tavsiye etti. Belirtti:

Bazı bok paraları bu günlerde dolandırıcılık pompaları yaşarken, BTC $ 21k'ya gidiyor. Bu size boğa piyasasının geri döndüğü yanılsamasını verebilir. tavsiyem: açgözlü olmayın. Bu olursa kâr edin. Sermayenizi koruyun.

Capo, Bitcoin için mevcut destek seviyelerinin 18.000-19.000 dolar olduğunu belirtiyor. BTC fiyatı bu bölgeden birkaç kez geri döndü. Ancak Capo, sıçramaların zayıfladığını söylüyor. “Bu, bu seviyeden alım gücünün daha zayıf olduğunu ve ayıların her seferinde daha da aşağı ittiğini gösteriyor. Sonunda kırılmalı” diye ekledi.

BTC 18.000 doların altında bir günlük kapanış verirse, bir sonraki destek 14.000 dolardır. Capo, BTC'nin 14 bin dolardan çok güçlü bir desteğe sahip olduğunu söylüyor. Ana eğilim düşüş eğiliminde ve potansiyel bir yerel dip için ana hedef 14 bin. Capo, BTC 21.000 dolarlık ana dirence yaklaştıkça kârını artıracağını söyledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ