ChainLink ve Tezos gibi kripto para birimleri,% 50'lik bir ralli gören Bitcoin'den daha iyi performans gösterdi.

Bu Altcoinler Yılın Başından Bu Yana Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösterdi

ChainLink ve Tezos gibi kripto para birimleri,% 50'lik bir ralli gören Bitcoin'den daha iyi performans gösterdi.

Yılbaşından bugüne kadar, Binance üzerinde ChainLink (LINK) gibi en iyi performans gösteren alternatif kripto para birimleri (altcoinler) yüzde 100 ila yüzde 200 arasında kazançlar kaydederken, Bitcoin fiyatı yüzde 50 ralli gördü.

ChainLink ve Tezos gibi altcoinlerin güçlü yükselişinin itici faktörü fiyat keşfinin başlangıcı olmuştur. Yatırımcılar, bir varlık tüm zamanların en yüksek seviyesini aştığında ve yeni bir zirve bulmak için yukarı doğru hareket ettiğinde fiyat eğilimini tanımlamak için fiyat keşfi terimini kullanır.

Son beş hafta boyunca, ChainLink özellikle Ethereum ve XRP gibi hem Bitcoin hem de diğer büyük kripto paralardan daha iyi performans gösteren yeni zirveler oluşturmaya devam etti.

Altcoin Piyasasında Toparlanma İçin Hacimler Önemliydi

Binance Futures başkan yardımcısı Aaron Gong, altcoinlerin, tüccarların artan talebi üzerine Binance Futures'taki toplam hacmin yüzde 10'unu oluşturduğunu söyledi.

Binance Futures, Eylül 2019'da resmen başlatıldı ve öncelikle USDT çiftlerini kripto para birimlerine destekleyerek yeni bir pazar bulabildi.

BitMEX ve diğer rakip platformlarda, tüccarlar fiat para birimleri veya stablecoinler değil, temel para birimi olarak Bitcoin ile ticaret yaparlar.

Binance Futures, Tezos ve ChainLink gibi ilk onun dışındaki küçük altcoinlere destek sunan ilk büyük marj ticaret platformuydu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ