Bir Altcoin’in sosyal medyada çok fazla konuşulması o altcoin’in bir canlılığı olarak değerlendiriliyor.

Bir Altcoin’in sosyal medyada çok fazla konuşulması o altcoin’in bir canlılığı olarak değerlendiriliyor. Altcoin üzerinde bir coşkunun da oluştuğu şeklinde yorumlanan sosyal medya konuşmaları aynı zamanda altcoin’e değer de katıyor.

Geçtiğimiz günlerde CryptoRank güncel istatistikleri vererek sosyal medyada çok konuşulan kripto para birimleri ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamaya göre Bitcoin, Ethereum ve Pancake ilk üç sırayı paylaşıyor.

İlginç bir şekilde Ripple (XRP) dördüncü sırada yer alıyor. Ripple sıralamaya muhtemelen devam eden dava sebebiyle girmiş olmalı. Çünkü kripto para topluluğu SEC tarafından açılan davayı yakından takip ediyor.

Listenin beşinci ve altıncı sırasını ise Tezas(XTZ) ve Dogecoin(DOGE) paylaşıyor. Tabi Dogecoin bu kadar konuşulurken Shiba Inu(SHIB) için yaklaşık 1,3 milyon tweet atılmış durumda.

Son zamanlarda önemli yükselişler kaydeden Cardano(ADA)’da twitter gündeminin epey  yoğun olduğu görülüyor. Topluluk Cardano’da yeni gelişmeleri beklerken yakım mekanizması söylentilerinin asılsız olduğu vurgulandı.

Son olarak popüler metaverse evreni Decentraland’in kripto para birimi olan MANA twitter’da gündem ve konuşulan koin’ler arasında yer alıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ