Kripto para piyasasında zaman zaman kimi projelerin öne çıktığını görüyoruz.

Kripto para piyasasında zaman zaman kimi projelerin öne çıktığını görüyoruz. Yatırımcı için yükseliş sinyalinin belirdiği bu anlar kaçırılmaz fırsatlar olarak görülür. Şimdilerde aynı beklenti merkezsiz veri depolamaya odaklanan popüler bir Web 3.0 coin projesi olan Arweave(AR) için söz konusu.

Veri depolamanın ne kadar önemli olduğunu hepimiz kuşkusuz biliyoruz. Verinin kaybolmaması kadar çalınmaması da son derece önemli. Sadece şirketlerin değil insanların da bilgilerini korumak için artan bir talebi bulunuyor.

Bu noktada Arweave(AR) verileri güvenli bir şekilde depolamak için oluşan talebi fazlasıyla karşılıyor. Arweave aynı zamanda Solana(SOL) tarafından işlem geçmişlerini kaydetmek amacıyla kullanılan bir protokol.

Projelerin kripto para dünyasında doldurduğu boşluğu gördüğümüzde Arweave’in  30 dolar seviyesinden üç haneli rakamlara doğru bir yükseliş gerçekleştirebileceği öngörülebilir.

Proje olarak Arweave yeterli derecede bir entegrasyona sahip bulunuyor. Ayrıca önümüzdeki zaman dilimlerinde Polkadot(DOT) projesi de işlemlerini kaydetmek amacıyla Arweave’i kullanacak.

Bütün bunlar fiyata olumlu yansıyacak türden gelişmeler. Hepsini bir yükseliş sinyali olarak değerlendirmemiz mümkün.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ