Alex Krüger'e göre XRP ciddi anlamda bir düşüş yaşayacak ve sonunda sıfırlanacak.

Bu Analiste Göre Ripple’ın XRP’sinde Tehlike Çanları Çalıyor

Alex Krüger'e göre XRP ciddi anlamda bir düşüş yaşayacak ve sonunda sıfırlanacak.

Doğrusal bir regresyon tahminini kullanan kripto analisti Alex Krüger, Ripple'nin XRP fiyatının Şubat 2020'de sıfıra düşebileceğini tahmin etti.

Sıfıra gidiyor

Nicel analiz, insan aklının hatalı doğasını ortadan kaldırarak kilit fiyat trendlerini belirlemeye izin verirken, bu yaklaşımın her zaman başarılı olmadığını öncelikle belirtelim.

Doğrusal regresyon, çıktının girdiden nasıl etkileneceğini göstermek için geçmiş fiyat verilerine dayanır, bu da yalnızca diğer teknik göstergeler, grafik desenleri vb. İle birlikte kullanılabileceği anlamına gelir.

Krüger'in açıkladığı üzere, belirli bir dönemin seçimi tamamen keyfidir.

Kullanıcı, genel eğilime karşılık gelen doğrusal bir çizgi tanımlar. Bu nedenle, aslında belli bir varlığın fiyatını öngörmez, ancak yalnızca genel yönünü gösterir. Mevcut piyasa trendi, XRP'nin Şubat ayına kadar sıfıra ulaşması için devam etmeli ki, bu da neredeyse imkansız.

XRP fiyatı önemli mi?

Üçüncü büyük kripto para biriminin son zamanlarda iki yılın en düşük seviyesine düştüğü göz önüne alındığında, XRP için işler kötü görünüyor. Yeni ortaklıklar ve işlem kilometre taşlarına rağmen, tokenların sahipleri herhangi bir fayda hissetmiyorlar. Krüger geçenlerde bunun işe yaramaz olduğunu ima etti.

Krüger şehirdeki tek XRP ayısı değil. Daha önce, emtia ticareti emektarı Peter Brandt, XRP fiyatının 0,02 dolar kadar düşebileceğini öngördü.

Bununla birlikte, Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, şirketinin uzun vadede bulunduğunu ve tokenın günlük fiyat hareketlerine dikkat etmediğini söyledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ