Türkiye’deki kripto para topluluğunun yakından tanıdığı bir isim olan Excalibur Twitter’dan geçtiğimiz günlerde bir anket yayınladı

Bu Anket Kripto Para Tutkunlarının Çantalarında Ne Kadarlık Altcoin Tuttuğunu Gösteriyor

Türkiye’deki kripto para topluluğunun yakından tanıdığı bir isim olan Excalibur Twitter’dan geçtiğimiz günlerde bir anket yayınladı ve takipçilerine “altcoinler şuan çantanızın ne kadarlık bir bölümünü kaplıyor?” diye sordu.

Kripto para tutkunlarının verdikleri cevaplar ise gerçekten oldukça ilginç durumda.

Ankete katılan 1248 kişiden % 58,3’ü portföylerinin tamamının altcoinlerden oluştuğunu söylüyor.

Katılımcıların % 12,2’si portföylerinin % 50 ila % 75’ini altcoinlerin oluşturduğunu ifade ediyor. Katılımcıların % 6,8’i portföylerinde altcoin oranının % 25-50 arasında olduğunu, % 22,7’si ise portföylerinin % 25’e kadarki kısımlarının altcoinlerden oluştuğunu ifade ediyor.

Konuyla ilgili yorumlarıyla katkıda bulunan Excalibur “Bu hiç  iyi  bir  tablo değil.  All in altlarda olan arkadaşların  çoğunluğunun  mecburiyetten beklediğini  tahmin ediyorum. Fakat can sıkıcı  bir durum.” yorumunu yapıyor.

@excalibur34tr’nin yapmış olduğu bu yoruma kripto para camiasının yakından takip ettiği bir başka analist olan Kripto Levent “Son zamanlarda bu hatalara düşen arkadaşımızın sayısının eskiye nazaran daha az olduğunu düşünüyorum. Burada oy kullananların bir çoğu eskiden beri altlarda kalanlar olabilir. Yada en azından ben öyle olmasını umut ediyorum.” yorumunda bulunuyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ