Araştırmalar, Ethereum'un artık değersiz olabileceğini ve neden ETH'nin gelecekte BTC'yi geçebileceğini düşündüğümüzü gösteriyor

Bu Araştırma Ethereum İçin İlginç Sonuçlar Ortaya Koyuyor

Araştırmalar, Ethereum'un artık değersiz olabileceğini ve neden ETH'nin gelecekte BTC'yi geçebileceğini düşündüğümüzü gösteriyor

Blockfyre, Ethereum'da göz alıcı sonuçlar elde etti. Araştırma, ETH profesyonellerinin muhteşem olduğunu gösteriyor. Ayrıca Ethereum'un cari fiyatlarla önemli ölçüde değersiz olduğu sonucuna vardılar!

Bitcoin ile ilgili cazibe milyonlarca insanı kripto için çılgın bir acele etmeye yöneltti. Çin, Bitcoin madenciliği ile uğraşan tüm Godzilla boyutlu kurulumları inşa etti.

Ethereum, piyasa değeri ile BTC'den sonra en büyük ikinci kriptodur. Bununla birlikte, BTC için acele etmenin aksine, Ethereum daha ince bir takip deneyimi yaşar.

Blockfyre, ETH hakkındaki raporları için dört temel metrik üzerinde çalıştı

Alman merkezli bir yatırım şirketi olan Blockfyre, yakın zamanda Ethereum üzerinde kapsamlı bir çalışma yürüttü. Ve raporları göz alıcı! Blockfyre “Ethereum'un cari fiyatlarla önemli ölçüde değersiz olduğu” sonucuna vardı.

Araştırmada kullanılan metrikler:

Geliştirme Faaliyeti

Kullanılan Gaz

Madenciler Dengesi

Ortalama Dolar Yatırılan Yaş

Ethereum’un şimdiki zamandaki önemi

Madenciler Dengesi, madenciyle Ethereum varlıklarından bahsediyor. Madenciler genellikle Bitcoins'de olduğu gibi stoklarını çok hızlı bir şekilde satarlar. Ancak, Ethereum durumunda hikaye farklıdır.

Hem madenciler hem de yatırımcılar ETH varlıklarını daha uzun süre tutuyorlar. Ortalama Dolarlık Yatırım Yaşı'nın yüksek değeri ile ortaya çıkmaktadır.

Bahsedilen Kalkınma Faaliyeti, Ethereum alanında meydana gelen çeşitli gelişmelere atıfta bulunmaktadır. Birçoğumuz ETH 2.0 ile ilgili devam eden araştırmaları duyduk.

Kullanılan Gaz, Ethereum'un yaygın kullanımı anlamına gelir. Ethereum'un kullanımı BTC kullanım miktarına az çok eşdeğer olsa da, zorluk seviyesi daha düşük olduğu için daha az elektrik çekiyor.

Neden ETH çerçevesinin kripto paraların geleceği olabileceğini düşünüyoruz

BTC'nin gezegendeki en popüler kripto olduğu gerçeğini inkar etmek yok. Bununla birlikte, BTC madenciliği ile ilgili maliyetler ve oynaklık onu daha az kullanıcı dostu ve daha az sürdürülebilir kılmaktadır.

 Ethereum'da devam eden Araştırma ve Geliştirme çalışmaları vizyonun kendisinden bahsediyor. ETH 2.0, Bitcoin adı verilen dinozorun asteroiti olabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ