GameFi ve kazan-kazan (P2E) protokolleri, 2021'de ortaya çıktıklarından bu yana oyunculara bu süreçte eğlenme ve para kazanma olanağı sundu.

Bu Ayı Piyasasında Fazla Harcamadan Kripto Biriktirmenin 4 Yolu

GameFi ve kazan-kazan (P2E) protokolleri, 2021'de ortaya çıktıklarından bu yana oyunculara bu süreçte eğlenme ve para kazanma olanağı sundu.

Bununla birlikte, Infinity (AXS) dahil olmak üzere en popüler oyunların jetonları düşmeye devam ettiği için sektör son pazar mücadelesinden de etkilendi.

Kripto piyasası son birkaç aydır mücadele ediyor. Bazı uzmanlar bunun satın almak için en iyi zaman olduğunu söylüyor. Bununla birlikte, yükselen enflasyon fiat para birimlerinin satın alma gücünün çoğunu yıprattı. Ne olursa olsun, kripto yatırımcıları bir sonraki boğa koşusuna hazırlık olarak varlık biriktirmenin yollarını araştırdı. Bu yazıda, kripto meraklılarının çok fazla harcama yapmadan portföylerini büyütmelerinin dört yolunu inceleyeceğiz.

Yazı başlığı

GameFi ve Oyna-Kazan

GameFi ve kazan-kazan (P2E) protokolleri, 2021'de ortaya çıktıklarından bu yana oyunculara bu süreçte eğlenme ve para kazanma olanağı sundu. Bu piyasa düşüş döneminde, kripto hayranları portföylerinin büyüklüğünü artırmak için sayılarındaki bu girişimden yararlanıyor. Bununla birlikte, Infinity (AXS) dahil olmak üzere en popüler oyunların jetonları düşmeye devam ettiği için sektör son pazar mücadelesinden de etkilendi.

GameFi ve P2E protokolleri, bankayı bozmadan kripto varlıklarını artırmak isteyenler için mükemmel bir yol olsa da, bazı oyunlar, harcamak istemeyenler için büyük bir aksilik olabilecek bir ön yatırım gerektirir. Ancak Yield Guild Games ve Merit Circle teklifi, kullanıcılara gerekli varlığı ödünç alma veya kiralama seçeneği sunarak buna bir çözüm sunar. Bu, oyun kazançlarından düşülecek küçük bir komisyon karşılığında olacaktır.

Staking'in işlem doğrulama ve ağ güvenliğine yardımcı olduğu bilinmektedir. Ek olarak, akıllı sözleşmelerin, bir varlığın fiyatını artıran toplam mevcut dolaşım arzını azaltmasına yardımcı olur. Stake etmenin, insanların kripto kazanmak için keşfettiği en popüler yollardan biri olduğunu unutmamak önemlidir. Popülerliği, Proof of Stake ağlarının çoğunun madeni paraları kilitlemek için adil bir getiri sağlaması gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Kullanıcıların bu girişim için geçmişe, sağlıklı ticaret hacmine ve aktif topluluğa sahip projeleri göz önünde bulundurması gerekir.

Tavsiye Bonusları

Daha fazla kullanıcı ve likidite isteyen borsalar ve yeni başlatılan merkezi olmayan finans protokolleri dahil olmak üzere çoğu kripto platformu, başkalarını kaydolmaya ve hizmetlerini kullanmaya yönlendiren kişilere tavsiye bonusları sunar. Bu, kripto para kazanmanın en eski yollarından biridir, ancak başkalarını dolandırıcılığa veya halı çekmeye yönlendirmekten kaçınmak için durum tespiti yapmak önemlidir.

Kripto Airdrop

Pazarlamayı en üst düzeye çıkarmak ve platformlarına daha fazla kullanıcı getirmek için çoğu kripto projesi, havadan indirme programlarını devreye sokar. Bununla birlikte, bu airdrop tokenlerinin çoğunun çok az veya hiç değeri olmadığını belirtmek önemlidir, ancak zamanla, gelecekteki herhangi bir boğa koşusunda çok değerli olabilirler. İyimserlik (OP) ve Evmos (EVMOS) airdropları yakın zamanda yürütülen kampanyalardan bazıları. Yararlanıcılar, bunları dijital  paralar veya tercih ettikleri kripto paralar için satma seçeneğine sahiptir veya gelecek için tutabilirler.

Bir diğer kayda değer söz ise “Kripto tarafı konserleri”. Birçok kripto hayranı, çevrimiçi olarak hizmet veriyor veya kripto ödemeleri için becerilerini değiştiriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ