Kripto para dünyasında yer alan borsalar ile toplulukların yapmış oldukları bağış kampanyanlarının son derece önemli bir yeri bulunuyor.

Bu Bitcoin Borsası, COVID-19 Salgınıyla Mücadele  İçin Bir Bağış Toplama Kampanyası Başlattı

Kripto para dünyasında yer alan borsalar ile toplulukların yapmış oldukları bağış kampanyanlarının son derece önemli bir yeri bulunuyor. Bugün kripto para borsası BitBay koronavirüs salgınına karşı mücadelede sağlık hizmetlerini desteklemek için bağış kampanyası başlattı.

Fonlar, 19 Mart - 2 Nisan tarihleri arasında kripto para birimleri ve PLN olarak bağışlanabiliyor. Toplanan para, izolasyon servislerini donatmak ve Śląskie Voivodeship’de bulunan hastanelerde tıbbi personeli ve çalışanları korumak için gerekli malzemeleri satın almak üzere kullanılacak.

Kripto para borsası BitBay zaman zaman topladığı yardımlarla gündeme geliyor. BitBay daha önce de bir yetimhane inşa etmek için de bağış toplamıştı.

BitBay’in ayrıca hayvan barınağı yaptırmak amacıyla da bağış kampanyaları düzenlediği biliniyor. Konuyla ilgili basın açıklamasına bu linkten ulaşabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ