Karlı bir kenevir İşine Başlamak için Basit Bir Çözüm.

Kenevir talebi her yıl artmaktadır. Bir projeksiyona göre, 2024 yılına kadar, küresel kenevir pazar değeri 2017'deki 7,7 milyar dolardan (6,92 milyar euro) 103,9 milyar dolar (93,4 milyar avro) olacak.

Kenevir endüstrisi hayatınızın en büyük fırsatı olmaya devam ediyor.


Juicy Fields Nedir?

Juicy Fields, Berlin, Almanya'da bulunan ve Kolombiya, Güney Afrika, Lesoto, kenevir üretimi ve ihracatına uygun yasalara sahip ülkelerde iştirakleri olan yasal olarak kurulmuş bir şirkettir.

Juicy Fields, insanları finansman arayan tıbbi kenevir işletmelerine bağlayan kalabalık büyüyen bir platformdur.

Bu platform, kenevir endüstrisindeki küçük işletmelerin genişlemesine ve gelişmesine yardımcı olarak para kazanma fırsatı verir. Projenin amacı, tıbbi kenevir ürünlerinin (vapes ve yağlar) üretimi için küresel bir marka yaratmaktır.

Yasal mı?

Evet, tamamen yasal. Tüm büyüyen ve işleme ortaklarımız, ülkelerinde tıbbi kenevir yetiştirmek ve işlemek için tamamen lisanslıdır.

2015 yılında, Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi'nden (AİHS) bir rapor, kenevir kullanımının başkalarını zarar vermediği zaman AB'de yasadışı olmaması gerektiğini belirtti. Kanada'da 37 milyon ve Amerika Birleşik Devletleri'nde 327 milyon insan varken, Avrupa Birliği neredeyse 743 milyona ev sahipliği yapıyor.

Ortaklar ve iştirakler nasıl yararlanır?

Ortaklık ve yan kenevir üreticileri kalabalık büyümesinden doğrudan yararlanırlar - daha hızlı genişleme ve daha düşük maliyetler için fon alırlar.

Birleşik etki, kenevir ihracatı pazarında kalabalık yetiştirme operasyonlarını rekabetçi hale getirmektir.

Bir kalabalık yetiştiricisi, tesisi satın aldıktan sonra 108 gün içinde kâr etmeye başlar.

Kitlesel Büyütme ve Yatırım Farklıdır:

Bir yatırımcı bir şirket veya fondan hisse satın aldığında, yatırımcı hisse fiyatının yükselmesini umar. Değerleme birkaç faktöre dayanmaktadır. Hisse fiyatının değeri gelecekteki değer tahminlerine dayanmaktadır.

Kalabalık büyüyen gelir, endüstrinin genel koşullarına veya genel finansal piyasalara bağlı değildir. Her kalabalığın hasadının beklenen geliri satış sırasında gösterilir.


Nasıl Çalışır?

Büyümek istediğiniz kenevir türünü seçin, kaç tane yeriniz olmasını istediğinizi seçin ve ortaklarımızın büyüyen uzmanları seralarındaki bitkileri yetiştirecektir. 90 gün gibi kısa bir sürede kar etmeye başlayabilirsiniz.

Hasatların büyüklüğüne ve miktarına bağlı olarak size farklı kazançlar sağlayacak JuicyFlash JuicyMist JuicyKush ve JuicyHaze adlı 4 çeşit kenevir sunuyoruz.

1-JuicyFlash:

Fiyat (bir tesis için) - € 50

90 günlük büyüme dönemi, her hasat başına 72 € - 81 € kârlılık

2- Juicy Mist:

Fiyat (bir bitki klonu için) - 2.000 €

Yılda 4 hasat, her 12 ayda 1.600 € 'ya kadar. Bir JuicyMist klonu satın alarak 3 yılda yaklaşık 4500-4800 € toplam kar elde etmeyi bekleyebilirsiniz.

3-JuicyKush:

Fiyat (bir bitki klonu için) - 2.000 €

Yılda 3 hasat, 12 ayda bir 2.250 € 'ya kadar. Bir JuicyKush klonu satın alarak 4 yılda yaklaşık 8.000-9.000 € toplam kar elde etmeyi bekleyebilirsiniz.

4-JuicyHaze:

Fiyat (bir bitki klonu için) - 2.000 €

Yılda 2 hasat, her 12 ayda 2.400'e kadar. Ancak, sözleşme 5 yıldır, bu da toplamda yaklaşık 10.000-12.000 € tutarındadır.

Özet:

Lisans ücretleri, fonlama, ağ oluşturma ve uzmanlık edinme ile ilgili sermaye harcamaları, basitleştirilmiş bir iş modeli ile önlenebilir. Tam olarak neden kitle yetiştiriciliği, uluslararası kenevir üretim işini deneyimsiz sıfırdan başlatmanın etkili bir yoludur.

Büyük bir talep var ve büyümeye devam ediyor. Dünya çapında kenevir satışları 2019'un sonundan 2024'e kadar % 853 büyüyecek. Bu da uluslararası düzeyde kenevşr üretimine girmek için doğru zamanı yapıyor. Kitlesel büyüme, seri üretim ve kenevir ihracatı için daha basit, daha az riskli, karlı bir iş alternatifi sunuyor.

Riskleriniz % 99 oranında korunuyor,% 1'i mücbir sebepler, yani doğal afetler ve askeri eylemler için ayıracağız. Diğer tüm durumlarda, tesisinizin başarıyla satacağımız bir ürün vereceğini garanti ederiz.

Resmi Linkler

İnternet Sitesi:  https://www.juicyfields.io/

Facebook:  https://www.facebook.com/Jsflds/

Telegram:  https://t.me/juicyfieldsio

Bounty chat:  https://t.me/juicyfieldsbounty

LinkedIn:   https://www.linkedin.com/company/juicy-fields

Instagram:  https://www.instagram.com/jsflds/

Medium:  https://medium.com/@juicyfields/

Email: [email protected]

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ