Çin kripto Conflux hızla izlenecek yeni bir token haline geliyor.

Bu Çin Kripto Para Birimi %1.800 Arttı – Tokeni Satın Almalı Mısınız?

Çin kripto Conflux hızla izlenecek yeni bir token haline geliyor. YTD'de %1800'lük bir büyüme oranıyla Conflux'u öne çıkaran şey işte burada.

Dijital para birimi ekosisteminin her seferinde en az bir yüksek uçan jetona sahip olduğu biliniyor ve bu genellikle bir memecoin olsa da, Çinli bir kripto olan Conflux (CFX) şu anda ortalığı sallıyor. Conflux, bu yıl şimdiye kadar %1.810'dan fazla yükselen fiyat artışı açısından bu yıl hem Shiba Inu (SHIB) hem de Dogecoin'den (DOGE) daha iyi performans gösterdi ve bu büyüme, hâlâ doğal olan kripto kışına meydan okudu.

Şu anda, dijital para birimi son 24 saatte %13,11 ve son 7 günlük dönemde %124'ten fazla artışla 0,437 $'dan el değiştiriyor.

Çin kriptosunun (Conflux) menşei Çin olsa da, ülkenin ve kripto meraklısı halkının Çin'in büyümesine katkıda bulunup bulunmadığı konusunda büyük bir tartışma var. Bunun nedeni, Çin'in kriptoyla ilgili faaliyetleri birkaç yıl önce yasaklaması ve muhtemelen Conflux ticaretinin ülkede bir şekilde yasa dışı olmasıdır.

Kripto sınırsız bir yenilik olduğundan, Conflux'un üyeliği önemli değil, bunun yerine yatırımcılar bir blok zinciri protokolü olarak vaatlerine bağlı ve ortaya koyduğu beklentiler açısından Conflux, bazı Real- Dünya Kullanım Örneklerinin habercisidir.

Conflux Temel ve Çin Avantajı

Conflux, yüksek verimlilik ve ölçeklenebilirlik için blokların ve işlemlerin paralel işlenmesini sağlayan benzersiz bir Ağaç Grafiği konsensüs algoritması kullanan yüksek verimli birinci katman konsensüs blok zinciri olarak markalanmıştır.

Tasarımı gereği, işlevlerine dayalı olarak Çin'in MATIC'i de dahil olmak üzere birçok adla etiketlendi. Bu terminoloji yerinde olmasa da, Conflux'un Çin'in Ethereum'a cevabı olduğu varsayılabilir ve bazı geliştiricilere gerçek hayattaki sorunları çözebilecek akıllı bir sözleşme oluşturma fırsatı sunar.

Conflux, ülkenin en büyük ikinci telekomünikasyon firması China Telecom ile ortaklığıyla bu cephede şimdiden ilerliyor. Ortaklık sayesinde, 500 milyondan fazla kullanıcının benimsemesi için tasarlanmış, blockchain tabanlı bir SIM geliştirildi. Bu, protokolün kilometre taşlarından ilki olmasa da, yeteneklerine ve derinliğine derin bir bakış attı.

Günümüzün Web3.0 ekosisteminde, yıllar boyunca kullanıcıların ilgisini çeken birçok hareketli trend vardır. En önemli trendlerden ikisi Metaverse ve Yapay Zekayı (AI) içerir, ancak Conflux bu ikisinden herhangi birini temsil etmeyebilir.

Conflux'un yararlandığı avantaj, Çin pazarı ve çevresidir. Ülke, dijital para birimlerine karşı olumsuz duruşuna rağmen, blok zinciri ilerlemesiyle güçlü bir ilişkiye sahip. Ülkeye giren onbinlerce blockchain tabanlı girişim ile Conflux, Çin'in yerli teknolojiyi desteklediği gerçeğini göz önünde bulundurarak zaten derin bir himayeye sahip.


Conflux'u Satın Almalı Mıyım?

Crypto-News Flash, finansal tavsiye değil, bir kripto projesi hakkında eğitici içgörüler vermek için doğru konumdadır. Bununla birlikte Conflux, en büyük rakipleriyle rekabet etmek için doğru yeniliği sergiledi. CFX, başlangıcından bu yana sıralamada yükseldi ve şu anda 47. en büyük dijital para birimi.

Conflux, ani olabilecek ani tersine dönüşlere dikkat ederken, en azından uzun vadede yatırımcının izleme listesinde yer almayı hak etti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ