"NebraskanGooner" tarafından tespit edilen inanılmaz derecede hassas fraktal, Bitcoin fiyatının yakında 6.200 Dolara düşebileceğini gösteriyor

"NebraskanGooner" tarafından tespit edilen inanılmaz derecede hassas fraktal, Bitcoin fiyatının yakında 6.200 Dolara düşebileceğini gösteriyor

Fraktal

Fraktal analizin gücünü sorgulamaya cesaret edenler, yatırımcıların varlığın yinelenen grafik modellerine dayanarak Bitcoin fiyat tahminleri yapmalarına olanak tanıyanların yakında sözlerini yemeleri gerekebilir.

Tanınmış teknik analist "NebraskanGooner" 'e göre, Bitcoin şu anda bulunduğundan neredeyse yüzde 20 oranında düşebilir ve 6 bin dolarlık alanı tekrar ziyaret edebilir.

Bu sadece bir tesadüf olsun ya da olmasın, Bitcoin fiyatı yatırımcılar tarafından izlenen fraktal ile birlikte hareket ediyor.

Josh Rager BTC fiyatının bir kez daha er ya da geç 7,000 doların altına düşeceğinden emin

Bununla birlikte, beklenen yüzde 20'lik düşüş, yatırımcıların boyadığı kadar dramatik olmayabilir.

8 Bin Dolara Geri Dönüş

Eğer fraktal bir şekilde Aralık ayında aynı doğruluk seviyesini korumayı başarırsa, BTC Noel tatilinin eşiğinde süratle 8 bin 600 dolar seviyesine geri dönecek.

Halvin etkinliğine altı aydan daha kısa bir süre kaldığı göz önüne alındığında, BTC'nin fiyat hareketi 2019'un sonuna kadar oldukça hafif kalacak.

Bununla birlikte, stok akışı model yaratıcısı PlanB, Bitcoin’in yılı 10 bin doların üzerinde kapatması durumunda buna şaşırmayacağını söyledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ