Bitcoin Pazartesi günü 6.000 $ seviyesine ulaştıktan sonra, kripto tüccarları şimdi bazı fiyatların oldukça yükseliş göstererek daha fazla fiyat hareketini üstlenmeyi teklif ediyor

Bu Gelişme Meydana Gelirse Bitcoin  7.800 Doları Hedefleyecek

Bitcoin Pazartesi günü 6.000 $ seviyesine ulaştıktan sonra, kripto tüccarları şimdi bazı fiyatların oldukça yükseliş göstererek daha fazla fiyat hareketini üstlenmeyi teklif ediyor

CoinMarketCap'e göre, amiral gemisi kripto para birimi yüzde 14,85 artıyor. Pazartesi günü, BTC, ABD Fed Rezervinin finansal piyasaları desteklemek için sonsuz QE önlemlerini açıklamasının ardından 6.000 dolarlık direnişi hızla atlattı.

Yazım sırasında, Bitcoin 6.705 $ 'dan işlem görüyor. Analistler, BTC'nin yükselişini sürdürmek için birkaç üst seviyeyi geçmesi ve üstlerini kapatması gerektiğine inanıyorlar.

69 Günlük 6900'ün üzerinde kapanış sonra long pozisyonunda kalırım’

TraderSZ, hala aşağı yönlü bir senaryoya doğru eğildiğini tweetliyor. Long pozisyonlar açmaya başlamak için BTC'nin günlük grafikte 6.900 $ seviyesinin üzerinde kapanmasını arıyor.

BTC tekrar 5.850 doların altına düşerse, trader  short pozisyonu alacak.

Kişisel olarak benim için yan çizgiler. Hala düşüş eğilimi var ama net bir giriş yok. 5850'yi tekrar temizlersek, Short aramaya başlarım. Günlük 6900 üzerinde yakın bir seviye olursa Long pozisyonu arayacağım. İçinde bulunduğumuz bu aralıktan kaçınmak lazım. Breakout oynamak istiyoruz. Btc'nin bir scalping hayranı değil, o zamana kadar fx'de olacak. ”

Tüccar 'George', Bitcoin'in Pazartesi günü keskin yükselişinden önce düşükleri süpürmediğini tweetledi. Büyük kripto, yükseldiği kadar hızlı düşebileceğinden, BTC yükseklerinin herhangi bir süpürmesinde kısa pozisyonlar açmaya devam edeceğini belirtti.

Böyle bir durumda 7 Sıradaki 7.800 doları hedefleyeceğim ’

Analist Michael van de Poppe, şu anda Bitcoin'in 6.800 $ - 6.950 $ alanından çıkması gerektiğine inanıyor - bu durumda daha fazla fiyat hareketinin yükselme olasılığı var ve BTC 7.800 $ 'a gidecek.

Ancak, bu gerçekleşmezse, analist düşüş eğiliminde kalacağını ve 5.200 $ ile 4.800 $ arasındaki bölgeleri hedefleyeceğini söylüyor.

 “6.800-6.900 $ 'ı kırarsak ve desteğimizi çevirirsek boğa durumu var. Değilse düşüş, ve sonra hala 4.800 $ / 5.200'ü hedefliyorum. Burada sadece görüşlerimi paylaşıyorum. ”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ