Kripto para dünyasında meme token’ler 2021 yılında önemli fırsatlar sundular.

Kripto para dünyasında meme token’ler 2021 yılında önemli fırsatlar sundular. Hızlı yükselişlerle meme token’lerden kimisi kripto dünyasının ilk 10’u içerisine girdiler. Bu token’lerden birisi Shiba Inu. Şimdi SHIB için önemli olan bazı gelişmeler var. Haydi bu gelişmelere bir bakalım.

Bilindiği üzere Shıba Inu’nun merkezsiz bir kripto para borsası var. Şimdi bu merkezsiz kripto para borsasının yeni bir versiyonu olan ShibaSwap 2.0 planlanıyor. Bu borsa tokenin yakılmasına fırsatlar sağlıyor ve token arzını azaltıyor. Arzın azalması fiyatın artması anlamına geliyor.

Diğer taraftan katman 2 çözümü olarak sunulan Shibarium’un yakında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Böyle adımın kripto para birimi Shiba Inu için çok önemli olduğu fiyatı daha üst noktalara taşıyabileceği vurgulanıyor.

Sadece bu kadar da değil. Son dönemin önemli olan ve piyasada coşku ile karşılanan Metaverse alanı ile ilgili olarak hamleleri de coşkulu bir hava oluşturacağa benziyor. Geçen aylarda hatırlanacağı üzere LEASH token kullanılarak özel bir arazi satışı yapılmış ve sonrası için de halka açık bir satış olacağı vurgulanıyor.

Shıba Inu metaverse alanı için kullanılabilecek olan LEASH tokenlerinin topluluk için büyük bir fayda sağlayacağı belirtiliyor. Bu nedenle Shıba Inu topluluğunun LEASH tokenleri elde tutmaları isteniyor.

Yukarıda belirttiğimiz Shıba Inu gelişmelerinin hepsi geliştiriciler tarafından vurgulanan önemli haberler arasında yer alıyor. Ekosistemdeki böylesi bir çabanın projeyi daha da canlı tutacağı kesin.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ